Nedávný obsah od Bazal BUB

1. Ignorování návrhů Josefa 70

PRO - díky němu jsem přestal chodit na forum :-))))
  2. Tah navíc z krčmy do cechovních bitev.

cechovní bitvy mají byt pouze o boji jako v cvc proto zrušit vyjednávání a bude klid :-)))))) chce se mě s toho blejt velebnosti :-)))
  3. -Město pro Cech a jiné možnosti

PROTI už tak je těch zbytečnosti ve hře dost - zlaté časy kdy bylo jen cvc :-)))) to byla jiná zábava ted je to o jen klikání myškou :-)))
  4. jednorázová pomoc

PROTI : a ja chci vrátit zpět ruční motivace :-))) nevím co by jsi dělal pak kdyby jsi musel do každého města jak to bylo kdysi :)))
  5. Přidání tlačítko "vlož 100 bodů" u velkolepých budov

zase by nastal problém 2-3 hráči najednou zadají stejnou cifru a je to ještě horší než tlačítko na 100 fb :-)))))
  6. CvC- obchodní války

1000 x PROTI :mad::mad::mad::mad::mad::mad: totální nesmysl když neumíš bojovat běž hrát něco jiného a nepřemýšlej už ,mapa uzemí,expedice ,ukoly už je těch vyjednaváček vic než dost
  7. Využití nahromaděných vylepšení

např za 10 kmenových 1 level nahoru ,lepši odměny .Konečně po dlouhé době dobrý nápad jsem PRO
  8. Nové prémiové budovy

Seily hodně trapny návrh - podle toho co píšeš by se každý vybodl na přidávaní % do útoku a zůstal by co nejníže jen aby mohl na návštěvu k sousedům myslím docela nuda :-)
  9. Náhozy velkolepých budov, úkoly, přestavba a zkratka k osídlení

pár kliku a takový problém co by jste dělaly kdyby pořad byla ruční motivace ve městech :D
  10. 4. den

8
  11. 3. den

10
  12. 2. den

7
  13. 1. den

10
  14. Útoky na hráče

1000 x PROTI :-)))
  15. Vynechání (přeskočení) boje v expedici

PROTI - jak dlouho jsi nad takovou kravinou přemýšlel ? :-)))