Nedávný obsah od Wiedzmin Blade

  1. Wiedzmin Blade

    Hradní systém

    Supr, tak to není 15 let, je to jen za denní aktivitu 3,5 roku :-) hned je všechno dosažitelné. Tedy to stále cílí na totéž - zaplaťte si to, jinak to mít nebudete ;-) Přidaný content přece může být dlouhodobý, ale musí být dosažitelný. Rok? Řekl bych ok. 2 už je otázkou, ale 3,5? Tohle je fakt...
  2. Wiedzmin Blade

    Hradní systém

    Pročítal jsem a zjistil jsem, že by se tohle nemělo vkládat, ale za diskuzi to stojí. Nechápu, jak tohle prošlo. Vím, že se nemá vůbec mluvit o zrychlování, že hra "spočív á v dlouhodobém hraní", ale tohle je jako co? Udělal jsem si velice jednoduchou matematiku. Na L15 hradu je potřeba 3 687...
  3. Wiedzmin Blade

    Zadání soutěže: Osmisměrka

    Zdravím, Soutěžím za cech na světě Cirgard - Konkláve stínů. Nalezená slova: Ruina, Menhir, Sklo, Májka, Maják, Eben, Med, Mapa, Král, Jíl 1) 2 nepoužitá písmena 2) 3 použitá písmena s čárkou 3) tipuji 12 členů z jednoho cechu
  4. Wiedzmin Blade

    10. den

    Poprosím číslo 17
  5. Wiedzmin Blade

    9. den

    Poprosím číslo 4
  6. Wiedzmin Blade

    8. den

    Poprosím číslo 19
  7. Wiedzmin Blade

    7. den

    Poprosím číslo 9
  8. Wiedzmin Blade

    Diskuze k soutěži "Ber, neber"

    Já mám taky ještě jeden dotaz, truhly se mohou v průběhu hry opakovat? Myslím tím, kdyby dnes padla truhla 20, jestli je šance, že třeba za 3-4 dny padne tato truhla znova.
  9. Wiedzmin Blade

    6. den

    Poprosím číslo 23
  10. Wiedzmin Blade

    5. den

    Poprosím číslo 13
  11. Wiedzmin Blade

    4. den

    Poprosím truhlu číslo 17
  12. Wiedzmin Blade

    3. den

    Zdravím, poprosím číslo 28
  13. Wiedzmin Blade

    2. den

    Tak opět zkusím číslo 23 :-)
  14. Wiedzmin Blade

    Diskuze k soutěži "Ber, neber"

    Soutěž pěkná, trochu to rozproudí forum - taky jsem tu dneska prvně :-) Spíš mě zajímalo, co bude za otázky, jaký okruh, bohužel jsem se napoprvé netrefil. Můžu se zeptat, budou se pak zobrazovat i otázky, které byli ten den položeny? Docela by mě zajímalo, jestli bych byl schopný odpovědět :-)
  15. Wiedzmin Blade

    1. den

    Zdravím, poprosil bych bednu číslo 23.
Nahoru