Nedávný obsah od bleksej

  1. jarní event 2019

    Je to v pořádku, omlouvám se. Špatně jsem to pochopil.
  2. jarní event 2019

    Tak ty stromy beru zpět. Na dvou světech z šesti se už ukázaly.
  3. jarní event 2019

    U jarní události se nezobrazuje postavení v lize. V okolí města se neobjevují žádné stromy k eventu.
  4. turnaj v budoucnosti

    Stále se nic nezapočítává :-(
  5. Speciální třžiště

    stačilo by, aby se dražil jenom typ budovy a ta se přispůsobila dané době, stejně jako v eventech.
  6. Problémový hráč

    To taky netvrdím, PVP turnaj byl součástí hry, která měla svůj význam. O válkách v této podobě už si to ale nemyslím.
  7. Problémový hráč

    Tohle všechno je jenom důsledek toho, že cechovní války byly hráčům předhozeny jako zprzněný polotovar, který navíc úplně popřel původního ducha téhle hry. Byla to pohodová budovatelská strategie a nebyl žádný důvod dělat z ní bojovou hru, těch je na internetu dost. Systém, ve kterém války...
  8. Chyba u animace farmy

    Tady nezáleží, jestli je to pravák nebo levák. Problém je, že s tou kosou pádluje :-)
  9. Chyba u animace farmy

    Nikdy jsem si toho nevšiml. Ale je to fakt úlet :-))
  10. aktualizace

    Podle mě je to jenom špatně napsané. V anglickém originálu to bylo správně. :-)
  11. valky cechu, poskozovani armady

    Podle to , co Nájezdník psal, tak by kolem zmiňovaného sektoru měly být další sektory cechu, takže agresivní NPC by tam působit neměly.
  12. Filtrace zpráv

    Tak jsem to nemyslel. Po té, co jsem si pročetl Marihoodovi odkazy, tak z nich vyplynulo, že problém filtrace událostí už se tady řešil dávno a ohlasů tam bylo celkem dost, aby byla šance určité změny provést. Možná to zapadlo mezi jinými problémy, tak proč to nezkusit oživit. To že se nic...
  13. Filtrace zpráv

    Jasně, pročetl jsem ten tvůj odkaz. Takže rok uběhl a nepřidalo se vůbec nic.
  14. Filtrace zpráv

    Teď když na to koukám, tam jsem měl správně napsat asi filtrace událostí, aby se to nepletlo. Pro začátek by asi stačily tři filtry. 1. Motivace/zušlechtění 2. VB - oznámení o příspěvku na VB. Oznámení o tom, že někdo v cechu postavil lešení (i když tohle se myslím už chystá) 3. Cechovní války -...
  15. Dobytí velitelství

    V současné době velitelství hlavně označuje sektor, kde je nejvyšší obrana a od kterého se pak odvíjí počítání obrany u okolních sektorů. Což se dá strategicky využít celkem dobře.
Nahoru