Nedávný obsah od Bob Saint-Clair

  1. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Jak píšu nemám vůbec nic proti reklamám. Jde o princip proč kdo zaplatí 750 korun za FOE plus má mít výhodu proti někomu kdo si zaplatí za 2000 diamanty? A kdo neplatí nic ať má reklamy... Jde mi o to úplně nefér zvýhodnění za zbytečný FOE plus.... Prostě kdo platí má mít hru bez reklam a...
  2. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Vůbec nechápeš důvod stížností a problému. Nejde mi o reklamy jako takové ať tam jsou, kdo nechce nic zaplatit a něco chce ať si reklamu pustí, žádný problém. ALE, problém je, že kdo si zaplatí 8 kil za foe plus má benefit a kdo si za stejné období (měsíc) koupí diamanty za X tisíc dostane...
  3. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Další pecka, u budovy v osadě mi blikalo že mohu získat cosi za shlédnutí reklamy... Ok zkusím to. Po půl minutě dementní reklamy mi to napsalo že u této budovy to nelze využít, výsledek > profit Inno a já dostal kulový...
  4. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Tohle je prostě totální fail.... Proč někdo, kdo zaplatí 750 korun má mít výhodu proti někomu kdo si koupí diamanty za 2 litry za stejné období??? Tohle fakt smrdí.....
  5. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Forge plus nikdy na rozdíl od diamantů nekoupím.... Takže i když do hry nainvestuji daleko víc peněz, jsem postižen debilní nevyžádanou reklamou... Je to hnus a alespoň první krok k ukončení hraní, jinak dobré hry. Je mi z tohoto vašeho přístupu k platícím hráčům hodně smutno, možná spíš k blití.
Nahoru