bobbyc
Registrace:
11. pro 2012
Obdržená poděkování:
1.476

Sdílet stránku

1. MarihOOd
      MarihOOd
      To téma jsem zamknul já !
      Jak psal Bobbyc, v příspěvku #12 jsem poprosil, aby někdo z diskutujících popsal chybu. Tak učinil Klajda v #13.
      Další diskuze opět znepřehledňuje report chyby.

Na diskuze jsou jiné sekce než Report chyby
    2. Dan 77
    3. Dan 77
      Dan 77
      Ahoj,
      kvůli nedostatku volného času už nejsem na tady fóru aktivní, jen sem občas nakouknu. Stejné to mám s Grepolis fórem. Hraju tady na Arvahallu a pak ještě v Grepolisu. Ale už tam skončil svět Zeta, na kterém jsme oba hráli, dotáhl jsem to na 73 měst pod vlajkou skvělé aliance ***Pra-Vary*** (odkaz na Grepostats ani jinam ti už dát nemůžu, protože zrovna teď, asi měsíc po uzavření světa, byl svět úplně vymazán, ale stejně se o tom můžeme víc pobavit). Teď jsem na novém světě Omikron ve stejnojmenné alianci, kterou založilo aktivní hráčské jádro původem ze Zety.
      Odpovídej mi kdyžtak do mého profilu, sice sem nakouknu jen občas, ale když odpovíš do svého profilu, nedostanu vůbec upozornění na Tvou odpověď.
    4. bobbyc
      bobbyc
      Hooj:) Ty ještě žiješ? :) Já to zamkl jen kvůli tomu,že původní otázka byla vyčerpána a jako taková se časem přesune do archívu.Proto jsem jim tam doporučil,ať pokračují v krčmě,protože by to mohlo zajímat víc lidí:)
      Já taky vůbec nevěděl,která bije,musel jsem pátrat:)
      Jak je? Kde teď vůbec funguješ?
    5. Dan 77
      Dan 77
      (pokračování kvůli omezení znaků v jedné zprávě)
      Jsem tady téměř od začátku hry, registroval jsem se na svět Arvahall nedlouho po oznámení o této nové hře v Grepolisu, ale je možné, že jsem se minul s nějakou úkolovou sadou při spuštění hry. Nicméně s těmito ozdobami jsem se ani u nikoho jiného nesetkal, viděl jsem to poprvé na fóru na screenu (stejně je to s jakýmsi Observatoriem, které jsem viděl někde na screenu tady na fóru). Takže mi není jasné, kde se tyto budovy vzaly a co jsou vlastně zač, troufl bych si říct, že nebudu zdaleka jediný, což je poznat právě v tom tématu. Taky jsem předpokládal, že tyto ozdoby jsou speciální a že v tom případě budou přiřazené k éře, ve které jsme ozdoby získali, a ne že budou přiřazeny jen k době kamenné a nově jen k době bronzové. Mám v tom akorát guláš, taky jsem ten bod v aktualizaci nepochopil (což by ale nebylo výjimkou :().
    6. Dan 77
      Dan 77
      Ahoj, stal ses koukám přednedávnem novým moderátorem, gratuluji. ;)

Ještě se vyjádřím k tomuto tématu, které jsi hned zamkl, než aby se k tomu někdo další mohl vyjádřit, stejně ten dotaz není zcela zodpovězen. Mnoho hráčů pořád nemusí vědět, o jaké budovy se úplně přesně jedná, protože je nezná. Možná by neuškodilo nechat déle odemčená témata, která nejsou proti pravidlům, jak to dělalo staré vedení. ;) (neber to jako urážku)
  • Načítání...
  • Načítání...
  • Podpis

Lépe prožít měsíc jako lev,než celý život jako ovce