Nedávný obsah od BojovéKomando

  1. cechovní bitvy - chtělo by to trochu fair play :)

    Zdravím, zase jeden chytrák, co vlezl do cechu kde je 80 lidi a má vše bez práce. Tvl je toto normální, já jsem vytvořil cech asi před třemi lety a snažím se tam dostat už tři roky lidi a je nás pořád jen 20. Víš chlapče co je to začít cech budovat od nula lidí a dostat ho na 80 lidí, to je čirý...
  2. cechovní bitvy - chtělo by to trochu fair play :)

    Tomu samozřejmě rozumím, ale teď se nebavím o platině, kde je 80 neaktivních lidí, proti 24 aktivním lidem. Bavím se o tom, že nás je 20 a hrajeme TOP diamant, proti nám stojí cechy 50-80 z TOP 10 a to se prostě nedá hrát. To je utopie ….
  3. cechovní bitvy - chtělo by to trochu fair play :)

    Dle mého názoru je, že když se ty cechy všechny sloučí tak tu vznikne 5-10 cechu co bude mít 80 lidi a pak tu bude 500 cechu co bude mít do 10 lidí. Takže pořád to bude jen o těch 10 cechu, co se budou mezi sebou mlátit hlava nehlava a zbytek budou tzv. mrtvé CB a většinou platina a spodní část...
  4. cechovní bitvy - chtělo by to trochu fair play :)

    Zdravím všechny, nebylo by na čase udělat v CB už konečně pořádnou změnu. V CB proti sobě bojují cechy, které mají 70 členů a cechy které mají pouze 20 členů. V současné době, kdy se zrušili oblehy a začalo se hrát pouze na 80%, tak je velmi těžké ve 20ti lidech porazit 70 lidi, že? Co ty CB...
  5. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Taky mě to hrozně štve a můžu ti říci, že až mě na to dojdou nervy tak tu hru pak ukončím. A celkem jsem do ni narval dost peněz. Takže jsem zvědav zda inno odepíše platící zákazníky nebo s tím něco udělá :)
  6. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Zdravím všechny. Hraju již 3 a půl roku. A můj názor je takový. Aby se CB vyrovnali, museli by se snížit počet hráčů v cechu. Tedy nejlépe na polovinu na 40 lidi max. Pak by se srovnala i síla v bojích. Nemuselo by se držet tolik neaktivních hráčů a pořád nahánět nové hráče, to taky nikoho...
Nahoru