Borat nejnovější aktivita

  • Borat
    Počítám a nevychází mi to. Minule při výročí byla naprosto marná budova Zlatý planetostroj. Obrovská, slabá. Už jsem ji všude vyhodil do...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma CE mě okradly....
    Dorazila mi vzápětí odměna v podobě Zastrašující věže s omluvou za výpadky. Nevím, o jaké výpadky mělo jít. Ale třeba to souvisí s těmi...
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od Kayro ve vlákně Příhody stále nefungují... roky s reakcí Poděkování Poděkování.
    Pokud mas prilis velke mesto tak se prihody nezobrazuji vsechny ale postupne jak je vybiras, klidne deset po sobe na jednom miste.
  • Borat
    Jede event a vyplatí se zobat příhody. Pravidelně prohledávám město 5x a příhoda nikde. K vzteku. Restartuji město a příhoda je na...
  • Borat
    Borat přidal/a vlákno na CE mě okradly....
    Jedu si CE a najednou mě to vyhodilo z automatické double bitvy v druhém boji, že mám slabou armádu a byl zvolen ústup. (Vyskočilo...
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Diskuze k výzvě rivala (březen 2024) s reakcí Poděkování Poděkování.
    Z celého Rivala se dalo poskládat vždy jednu kompletní budovu.. tzn jednu dýni, jednu laboratoř atd
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Velkolepé budovy..
    Koukám, novinka ve VB. Observatoř má nově zuřivý odpor. (Dík změnám CvC.) Také mi radnice najednou dává víc FP. Důvod jsem nezachytil...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Velkolepé budovy..
    FoE se dá hrát na mnoho "způsobů". Jedna věc je pochopit fungování města a budování efektivní ekonomiky. Druhá věc je spolupráce v...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Velkolepé budovy..
    Hraji zdarma. Je to pracné a zdlouhavé. Od farem na diamanty jsem se dopracoval k Semenné bance. Cechy jen pokouším. Tak vlastně ani...
  • Borat
    Dotaz dva. Stál jsem o dýně. Tak jsem splnil jen první úkol. Bylo jich tam průběžně víc a kolik asi tak? (Bez toho popisu je to fakt...
  • Borat
    Tak znovu, pro tu srážku... je někde detailní přehled úkolů a odměn jednotlivých mini výzev? U eventů jsou mini výzvy detailně popsány...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma Velkolepé budovy..
    Optimalizací sestavy mých VB se zabývám od startu hraní ve FoE. InnoGames zahajuje město natlačením hráče do Věštkyně... VB mají smysl...
  • Borat
    Potřeboval jsem se kouknout, jak jdou ty odměny za sebou, abych věděl, co stojí za námahu. Přehled jsem nikde nenašel. Ani na fandom...
  • Borat
    Borat reagoval(a) na příspěvek od michalek389 ve vlákně Velkolepé budovy. s reakcí Poděkování Poděkování.
    Chtělo by to upgrade VB Tedy třeba zýšení bonusu nebo doplnění 2 popř 3 bonusu k budovam aby to kompenzovalo extremní inflaci kterou se...
  • Borat
    Borat odpověděl/a na téma [HRA] Jak regrutovat vojáky?.
    Speciální budovy - Guvernérova vila, Zimní pyramida... aj. Náhodné jednotky z doby budovy. CE, jsou tam odměny naverbování jednotek z...
Nahoru