Nedávný obsah od Borat

  1. Borat

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Nahlásil jsem tě ke smazání za nadávky. "Oslavme výročí zdejších sprosťáren." Kupodivu, všude zde vystupuji shodně. Zrovna má města si můžeš rovnou otevřít. Je tam takové vyhledávání... pokud to neznáš. :mad: CE - očividně netušíš o co jde. Stojí proti sobě cechy z různých světů. Protože hraji...
  2. Borat

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Spíš řeším, že bych si rád někdy stavěl a promyslel město. Prostě si s hrou pohrál. Místo toho musím plnit kvanta otravných přihlouplých stupidních úkolů předepsaných InnoGames. Plnit je musím. Protože jede devalvace hry a musím získat nové budovy, protože staré ztratily dík InnoGames smysl. A...
  3. Borat

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Řeč je o Nebeském planetostroji. Zlatý planetostroj je brak.
  4. Borat

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Pokud autorům a týmu FoE neuteklo, CE jsou postaveny na 8 bitvách za 1/2 dne. Mohu si samozřejmě připlatit a kompletní CE projet za den. Ale je to prasárna proti srsti a FoE z ní udělá "minivýzvu"?
  5. Borat

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Takový výsledek má nyní méně než 1 % hráčů. 99 % potřebnou taktiku nezná. (Klasická podlost FoE. Je tam ukryta nějaká finta.) A ta je jaká? Neměl by se člen týmu chytat za hlavu, když 99% hráčů pro nějakou podlost autorů hraje hru špatně, místo toho aby si tady honil triko, že on po nějakém...
  6. Borat

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Tak znovu, 2 dny do konce. Ve všech světech mám 3000 bodů a patrně dám bronzovou ligu. Planetostroj nebude. Nehraji to nejspíš špatně, neb jsem ve 20% nejlepších hráčů. Nepochopil jsem nějakou fintu v taktice? Na 5000 bodů se prostě nejde dostat. Je to od počátku s Planetostrojem podvod na...
  7. Borat

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    A je to tu zase... Umíte někdo přepočítat měnu na body? Případně klíče na body? Čistě pro odhad, kam se lze dostat? (Potřeboval bych tu zdejší trapárnu vypnout a vykašlat se na to, že to plácání času už nemá smysl. Zábava pro trubky.) Příklad: Hráč má 6 dnů před koncem 2000 bodů, 3x 120 klíčů a...
  8. Borat

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Počítám a nevychází mi to. Minule při výročí byla naprosto marná budova Zlatý planetostroj. Obrovská, slabá. Už jsem ji všude vyhodil do odpadu. "Oslava výročí FoE", budova o ničem, jako oslavme hru o ničem. Hurá. (V Benátkách nad Jizerou je planetostroj na náměstí. Tak škoda, že ve FoE mi stát...
  9. Borat

    CE mě okradly...

    Dorazila mi vzápětí odměna v podobě Zastrašující věže s omluvou za výpadky. Nevím, o jaké výpadky mělo jít. Ale třeba to souvisí s těmi zmatenými CE. Aneb, výjimečné chování CE.
  10. Borat

    Příhody stále nefungují... roky

    Jede event a vyplatí se zobat příhody. Pravidelně prohledávám město 5x a příhoda nikde. K vzteku. Restartuji město a příhoda je na světě. Podle mě se některé příhody pro nějakou chybu nezobrazují a nejdou najít. K tomu mizerná průhlednost budov a mizerný nástroj na prohledávání města. K tomu...
  11. Borat

    CE mě okradly...

    Jedu si CE a najednou mě to vyhodilo z automatické double bitvy v druhém boji, že mám slabou armádu a byl zvolen ústup. (Vyskočilo hlášení o mých slabých jednotkách a vyhodilo mě to z CE do města.) Byl to nesmysl. Zbytečně jsem přišel o tah a musel jsem vyházet pobité jednotky znovu. Vidím to...
  12. Borat

    Velkolepé budovy.

    Koukám, novinka ve VB. Observatoř má nově zuřivý odpor. (Dík změnám CvC.) Také mi radnice najednou dává víc FP. Důvod jsem nezachytil, ale zvyšovat úroveň cechu pro FP se teď víc vyplatí. Proběhly změny v osadách, takže emisaři dávají víc FP aj. Radnice je najednou dost významným zdrojem FP. U...
  13. Borat

    Velkolepé budovy.

    FoE se dá hrát na mnoho "způsobů". Jedna věc je pochopit fungování města a budování efektivní ekonomiky. Druhá věc je spolupráce v cechu. Minule jsme to tu měli, že plno hráčů nejprve dlouho šmudlá město, pak se teprve zapojí do cechu. A zrovna VB se nejlépe staví přes nahazovací vlákna mezi...
  14. Borat

    Velkolepé budovy.

    Hraji zdarma. Je to pracné a zdlouhavé. Od farem na diamanty jsem se dopracoval k Semenné bance. Cechy jen pokouším. Tak vlastně ani nehraji naplno. Kdysi jsem nakoupil diamanty a zase je rychle utratil. To mě nasměrovalo k tomu, že si musím zajisti soběstačnost zdarma.
  15. Borat

    Diskuze k výzvě rivala (březen 2024)

    Dotaz dva. Stál jsem o dýně. Tak jsem splnil jen první úkol. Bylo jich tam průběžně víc a kolik asi tak? (Bez toho popisu je to fakt hloupé, hrát to naslepo a vidět jen odměny, o které nestojím.)
Nahoru