Nedávný obsah od brejsina

1. JEDNOTKY Vyskakující tabulky s přehledem vlastností vojenských jednotek

Mě spíš vadí že na mobilní verzi nevidím jaký je to terén kam chci jednotku vyslat
  2. Diskuze ke Karnevalu 2019

pro mě zatím jeden z nejhorších eventů :-(
  3. Přispívání FB do VB

Ahoj, nevím jestli to tu už nebylo, ale přeci jen zkusím: Nešla by udělat nějaká "denní statistika", kdo a kolik přispěl do VB, mám domluvenou pravidelnou výměnu s několika lidmi, ale abych to všechno zkontrolovala jestli tam opravdu přihodil a počítala mezi jednotlivými VB přesný počet mě...
  4. Prodej objektů

Já si takhle smazala Terasovitou farmu, zkus napsat na podporu, umí to vrátit :-) Na mě byli hodní a dali mi ji zpět na své místo.
  5. Zadání: 1. úkol

Obchodník s bylinami NE NE NE
  6. Co se děje dál s návrhy ?

Ahoj, omlouvám se jestli to tu už bylo, ale co se děje s návrhy co měli jasné PRO od všech ( třeba další využití krčmy a další využití stříbrňáků ) Chápu že návrhy posoudí někdo "zkušený" a když je většina PRO postupuje to někam dál a co pak ? Je nějaká zpětná odezva od vedení jako jestli se tím...
  7. Tržiště

ano, jde mi jen o filtr, nechci nikomu nic mazat z trhu. Ale teď mám třeba skoro celý trh nabídek typu 79 mědi za 79 polovodičů ..... a listovat se 25 stránkami abych narazila na něco férového mě nebaví.
  8. Tržiště

Ahoj, co takhle vytvořit tlačítko na tržišti "zobrazovat pouze férové nabídky" já mám trh tolik zahlcený naprosto nevýhodnými nabídky, že to je až hrůza. Když můžu vyselektovat nabídky od sousedů a cechovníků, tak tohle by určitě šlo :-)
  9. TRŽIŠTĚ zrušení obchodní nabídky vedením cechu...

Nemohlo by se udělat na tržišti tlačítko zobrazovat pouze férové nabídky ? Nebaví mě pořád listovat v tunách nabídek typu 20 žuly za 20 plynu apod, když si můžu vyselektovat nabídky od sousedů, cechu, tohle by taky mohlo jít ;)
  10. Diskuze k Benátskému karnevalu

Pardon, ale pro mě zatím nejhorší event. ze všech :-(
  11. [HRA] Alkatraz

děkuju, pořádně si to zapíšu a zkontroluju, nevěděla jsem že se to může dělit do více jednotek.
  12. [HRA] Alkatraz

Ahoj, prosím je nějak možné zjistit jaké jednotky mi dal Alkatraz, při výběru se mi sice objeví +6, ale žádné jednotky se mi nepřičtou, ani když na konci lišty zobrazím přímo počty jednotlivých bojovníků tak před a po výběru jsou čísla stejná. Díky
  13. Derenovační sada

Já se omlouvám, asi jsem blbá, ale proč je lepší mít šampiony na nižší urovni ? Proč na ně používat tu "aniti-renovačku"
  14. Sousedi :-(

Ahoj, nezměnila se nějak obnova sousedů, já mám už skoro 2 měsíce stejné sousedy a jednoho bohužel co raduje každý den, tak si toho poprvé všímám a pár lidí v cechu mi to taky potvrdilo že se dlouho neměnili.
  15. Cechovní expedice

ahá, děkuju za vysvětlení, já už myslela že dělám něco blbě že mám pořád tak málo oproti ostatním :-)