Nedávný obsah od Budik

  1. Krčma

    Zde vysvětlení, to Borat má věšteckou kouli ;-)
  2. Krčma

    Už jsem si říkal, jestli je tu Borat ještě s námi, že si na tohle ještě nepostěžoval. :-D Na PC hodíš addblocker a je klid.
  3. Jak na náhozy VB?

    Borate a to pláčeš, nebo to je návod? Pokud pláčeš, že ti někdo podhodil, tak je na webu tolik nástrojů, který ti vypočítají, kolik dát do budovy, aby tě někdo nepodhodil, teda aby se mu to alespoň nevyplatilo. Koeficient 1,9 není pravidlem, je tu spousta lidí, kteří mají Arc nad lvl 80 a...
  4. Krčma

    Ale co, když si chci na PC vybrat kdy bonusy použiji? To je hloupé řešené, když si jdu třeba jen pro stribrnaky..
  5. Diskuze k Letní události 2022

    To je 1800 :-)
  6. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Tady jde o ten princip, že ten kdo kupuje dia, už do hry investoval a nemá se mu co ukazovat reklama. Takhle je to u většiny mobilních her. Jen tady z toho chtějí vyždímat maximum, každej měsíc jako předplatné, tfuj. Neříkám, proč to tam nedávat lidem, kteří do hry nedali třeba minimálně...
  7. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Na PC je addblock naštěstí :cool: Popravdě jsem ještě na žádné online hře neviděl reklamy na webu, ale třeba bude inno první. :-D Zachvilku bych dal do foe + i výběr města, jinak by ta hra mohla být jen read only :-D
  8. Diskuze k A/B testu mobilních reklam

    Přijde mi docela drzé to dávat i hráčům, kteří do toho bohužel nasolili docela hodně peněz. Asi zjistili, že foe plus nikoho nezajímá... No nic, odinstalovavam aplikaci a hraji přes web... GJ
  9. Diskuze k verzi 1.236

    V telefonu musíš kliknout na aktivovat, ale na PC se aktivuje samo, jak píšeš.
  10. Kalkulačka u VB na počítání bodů

    Jinak ti poradit nelze, několikrát to tu bylo v návrzích, bohužel bez implementace do hry. Nezbývá nic jiného, než použít již dostupné nástroje, které ti jsem ti vypsal, nebo kalkulačku. Stejně, co když nějaké cechy budou mít nahoz 1,8 nebo 2? 1,9 si stanovila komunita, nejde o žádný...
  11. Kalkulačka u VB na počítání bodů

    Sml foe tools
  12. Kalkulačka u VB na počítání bodů

    Zkus rozšíření do prohlížeče ;-) https://chrome.google.com/webstore/detail/foe-helper/bkagcmloachflbbkfmfiggipaelfamdf
  13. Zamrzání hry

    Ahoj, mě vše jede v pohodě, nehraješ to na kalkulačce? :-D
  14. Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

    Ale je to zvýšená šance získat plánky - myslel jsem tohle ;-) Popletl jsem si to s deštným pralesem, promiň :)
  15. Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

    Ahoj, vztahuje se bonus semenné banky na auto motivace? Zatím mi to moc nepřijde, ale 10. lvl je 10. lvl :cool: (1 plánek ze 114 motivací)
Nahoru