Caratic nejnovější aktivita

  • Caratic odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    Já si nemůžu pomoct. Přijde mi to jako zbytečně složitá řekněme věc, která mě neláká a po pokusné hře nějak ani nechvátám s průzkumem...
  • Caratic odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    I to je strategie.
  • Caratic odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    Ale jo, vlastně s tebou Borate souhlasím skoro ve všech bodech. Mě nakoply minihry, ty mě bavily. nicméně jsem ani jedny nedokončil...
  • Caratic odpověděl/a na téma Zadání soutěže Najdi poklad.
    Ale jo, pro tu srandu: Truhla 1/ server A
  • Caratic odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    No tedy musím říci, že minihry (rivalské výzvy) jsou opravdu síla. Na jednu stranu mince mě jejich obtížnost láká překonat víc než uspět...
  • Caratic odpověděl/a na téma plánovaná budoucnost Foe.
    Já to tak nevidím. Případný nováček nikdy nemůže dosáhnout konkurenceschopnosti proti veteránům v této podivné křivce. I když se díky...
  • Caratic odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    jj také patřím do skupiny "ukliknutých". I hráči v cechu. Začínám si myslet že šlo o větší část serveru, zbytek byl prostě pozorný...
  • Caratic odpověděl/a na téma plánovaná budoucnost Foe.
    Ahoj. Cituji z prohlášení produktového manažera. Původně jsem si myslel že půjde o opravdu změnu k nějaké větší rozmanitosti měst. Něco...
  • Caratic reagoval(a) na příspěvek od Termi ve vlákně Divoká diskuze 2024 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Problém je, že to oznámené bolo priamo v oznámení o evente: "Během letošní události budete mít také možnost zúčastnit se tří dalších...
  • Caratic odpověděl/a na téma Divoká diskuze 2024.
    Máš pravdu, to jsem zcela přehlédl. A plně soulasím s celým tvým příspěvkem.
  • Caratic odpověděl/a na téma Divoká diskuze 2024.
    Ahoj já se pokusím nějak šetrně napsat myšlenky.Třeba se pletu, podle mě se událost Divočina trochu vymkla původnímu záměru. Minihry...
  • Caratic odpověděl/a na téma Divoká diskuze 2024.
    Ahoj. Zdá se, že jsem zatím asi jediný kdo minihry z části pochválí. Naopak pomohly. Díky nim jsem získal jak Tapíří stesku, tak...
  • Caratic odpověděl/a na téma Divoká diskuze 2024.
    To ještě kolik hráčů vlastně není v top cechech a nemá info z bety a kolik jich nečte forum, protože hrají jen tak... "Mávne rukou".
  • Caratic odpověděl/a na téma Divoká diskuze 2024.
    Tady trochu zareaguji. Možná není úplně vhodné dávat Mini výzvy po týdnu v reálu. Proč? Protože se odehrály jediné a z nich jsem si...
  • Caratic reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Investování vs hra s reakcí Poděkování Poděkování.
    A máme tady poslední otázku :) Děkujeme všem, kteří jste došli až sem!
Nahoru