Nedávný obsah od Caratic

  1. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Já si nemůžu pomoct. Přijde mi to jako zbytečně složitá řekněme věc, která mě neláká a po pokusné hře nějak ani nechvátám s průzkumem, nebo nějakým načtením. A asi největší překvapení pro mě je, že mám vybudovanou armádu z doby železné v celkovém přibližném počtu třeba 8000 bez bezvěkových...
  2. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    I to je strategie.
  3. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    Ale jo, vlastně s tebou Borate souhlasím skoro ve všech bodech. Mě nakoply minihry, ty mě bavily. nicméně jsem ani jedny nedokončil. Urychlení se musely používat jen s rozmyslem. Zbylo mi nakonec pouze jedno urychlení města. Ano celé (ta taktika) to je jen o tom, komu se podaří rychleji...
  4. Zadání soutěže Najdi poklad

    Ale jo, pro tu srandu: Truhla 1/ server A
  5. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    No tedy musím říci, že minihry (rivalské výzvy) jsou opravdu síla. Na jednu stranu mince mě jejich obtížnost láká překonat víc než uspět v samotném eventu, druhá prostě ví, že by to byla blbost. Fakt jsem si s chutí zahrál tento jinak mimořádně (pro mě) neoblíbený event jiným způsobem. Všechna...
  6. plánovaná budoucnost Foe

    Já to tak nevidím. Případný nováček nikdy nemůže dosáhnout konkurenceschopnosti proti veteránům v této podivné křivce. I když se díky budovám dostane na potřebná % a bude dokola nekonečně klikat CB jako "bojovníci" stejně je nedožene. Stejně jako se nikdy nevyrovná veteránům z ekonomicky...
  7. Diskuze ke Dni sv. Patrika

    jj také patřím do skupiny "ukliknutých". I hráči v cechu. Začínám si myslet že šlo o větší část serveru, zbytek byl prostě pozorný, nebo začal hrát později, kdy už mohli být hráči varováni třeba v cechovním vláknu. Za blbost se platí a v tuto chvíli mi to je jedno. Bo odměny v amatérské a...
  8. plánovaná budoucnost Foe

    Ahoj. Cituji z prohlášení produktového manažera. Původně jsem si myslel že půjde o opravdu změnu k nějaké větší rozmanitosti měst. Něco ve smyslu změna která bude opravdu "potřebovat hráče takříkajíc z obou stran, aby přispěli k funkcím založeným na cechu a skutečně vynikli." Vyložil jsem si to...
  9. Divoká diskuze 2024

    Máš pravdu, to jsem zcela přehlédl. A plně soulasím s celým tvým příspěvkem.
  10. Divoká diskuze 2024

    Ahoj já se pokusím nějak šetrně napsat myšlenky.Třeba se pletu, podle mě se událost Divočina trochu vymkla původnímu záměru. Minihry: bez jakéhokoli oznámení pustím 3x behem eventu minihry.. Mám-li záměr spustit podpůrné minihry a chci na tom trochu vydělat, tak to alespoň oznámím, dám tomu...
  11. Divoká diskuze 2024

    Ahoj. Zdá se, že jsem zatím asi jediný kdo minihry z části pochválí. Naopak pomohly. Díky nim jsem získal jak Tapíří stesku, tak Krokodýlí bažinu. Tyto budovy bych bez miniher nezískal. Navíc mě to posunulo dost vysoko do profesionální ligy, tak uvidím, jestli se udržím. Vlastně díky minihrám...
  12. Divoká diskuze 2024

    To ještě kolik hráčů vlastně není v top cechech a nemá info z bety a kolik jich nečte forum, protože hrají jen tak... "Mávne rukou".
  13. Divoká diskuze 2024

    Tady trochu zareaguji. Možná není úplně vhodné dávat Mini výzvy po týdnu v reálu. Proč? Protože se odehrály jediné a z nich jsem si udělal nějaký obrázek. Nikdo (asi krom hráčů z bety) nezná úkoly, odměny, obtížnost, délku, jestli budou jen jedny, dvoje, žádné, kdy? Vlastně mě to nutí nehrát...
  14. Investování vs hra

    Investovat... co to je za výraz? Přeloženo: Neumím hru hrát, proto si musím zaplatit... abych se trochu vyrovnal...
  15. Dokončení 5. úrovně CE

    No mě 5 nebaví..jedu automatem kam mě to pustí, ručně nejedu, nevyjednávám, budovy nestavím... většinou skončím tak 2-3 místa před koncem. Chybí mi tam možnost: Můžu dokončit.
Nahoru