Nedávný obsah od ChilliconCarlos

1. ChilliconCarlos

Příběhové úkoly

taky jsem to tak měl pár dní zpět. Tři opakovačky a žádný příběhový. Pak jsem z jedné opakovačky splnil i jiný úkol, který jsem běžně přeskakoval a po splnění mi naskočil příběhový.....těžko říct jestli to mělo souvislost. Nicméně nejsem nijak popředu. Přeskakoval jsem několik dob najednou takže...
  2. ChilliconCarlos

Diskuze k verzi 1.236

zajímalo by mě k čemu je dobré umožnit napsat někomu zprávu, když si ji stejně nemůže přečíst? To jako někdo požadoval, nebo to způsobovalo problémy ve hře??
  3. ChilliconCarlos

Divoká diskuze o Divočině 2022

no koloušku je mi líto, ale tvé tužby aby se mi po tobě stýskalo se nesplní. Tvou zálibu v prdelích jaksi nesdílím, to budeš muset zabrousit na úplně jiné fórum;). A jak jsem předpokládal moc jsi to co jsem ti psal nepochopil....ostatně co taky čekat od někoho , kdo si myslí , že hráči píšou na...
  4. ChilliconCarlos

Divoká diskuze o Divočině 2022

a přesně na tebe jsme tu čekali ;) jo to jsme pochopili :cool: no zkusme na malou chvilku (čistě hypoteticky) předpokládat, že nemáš v palici úplně nasráno a nesnažíš se nabízet ve své nově otevřené restauraci hovno sypané kokosem, nýbrž skvělé jídlo(podle tvého názoru). To jídlo si u tebe dá...
  5. ChilliconCarlos

Diskuze k videoreklamám v mobilní aplikaci

asi to funguje jak se tomu zachce....jeden den to zase skákalo nahoru dolů a druhý den to jelo v pořádku....
  6. ChilliconCarlos

Diskuze k aktualizaci 1.232

dnes úkol s motivací a vše se přičítalo správně, žádné skoky ani nahoru ani dolů :)
  7. ChilliconCarlos

Diskuze k aktualizaci 1.232

mám pocit že se aktualizace týkala běžné pomoci, kde se občas stalo že se nezapočítalo kliknutí jednotlivému hráči a ne té hromadné co se teď testuje...tam to fakt skáče nahoru dolů....máš 18 pak 24 a vzápětí 11 což vypadá jako by se část přičítala a část zase odečítala anebo jako by se to úplně...
  8. ChilliconCarlos

Nesmyslné načítání(odečítání) hromadné pomoci při plnění úkolu

Svět: D Prohlížeč a verze: Edge Popis chyby: Při plnění úkolu "motivuj či zušlechti x hráčů " se při zadání hromadné pomoci špatně do úkolu načítaly motivace Screenshoty: https://ctrlv.cz/6kgq Jak často se chyba vyskytuje: viděl jsem poprvé Detail chyby: Ve snaze splnit úkol "...
  9. ChilliconCarlos

Pomoc všem a krčma

vše kromě krčmy....ta hromadně nejde
  10. ChilliconCarlos

Náhrada Fotbalového eventu za hokejoví event

tak to by si takhle mohlo asi vymýšlet více států.....to by asi bylo peklo kdyby někde byl hokej, někde fotbal, jinde zas třeba kriket a někde rugby :D
  11. ChilliconCarlos

Pomoc všem a krčma

tak to můžeš řešit přes radnici...tam máš vypsané všechny náhozy nevyřadí....hromadná pomoc je rozdělena do tří samostatných sekcí....sousedi, cechovníci a přátelé. Takže můžeš hromadně pomoci přátelům i cechovníkům a sousedy vynechat a řešit si to postaru. nevím co ti běží půl hodiny.....není...
  12. ChilliconCarlos

Pomoc všem a krčma

Tak že by se vývojáři nechali konečně přemluvit na ono dlouho odpírané tlačítko " pomoc všem"?:) Jsem nesmírně rád že jsem v testovací skupině.....moje zápěstí jásá :D Chci se jen zeptat jak to je s tou krčmou? To jako shlédnu reklamu a budu za to mít navýšení bonusů(nevím konkrétně jakých) ?
  13. ChilliconCarlos

Vedení cechu

tady je jediná rada a to přestoupit do nějakého jiného a především funkčního cechu. Není to krajní řešení, ale to jediné řešení. Pokud vůdci nezáleží na hráčích, není důvod aby hráči záleželo na cechu. Pokud jste tam aktivní hráči a kvůli neschopnosti vůdce nemůžete hrát, tak nevím na co čekáte...
  14. ChilliconCarlos

Dvouproudá silnice

nevím jestli jsi to správně pochopil....pokud jsi už v pokroku tak se ti už objevila, protože je hned v tom prvním výzkumu. Podstatné ovšem je , že se ti stejně jako ostatní cesty neobjeví sama, ale musíš si ji postavit ;)
  15. ChilliconCarlos

Nefunkční hra.

to ta montáž musí vypadat když si tam při tom hraješ na mobilu :D . Kde děláš? Ať vím co nekupovat :D:D