Nedávný obsah od chlastakov

  1. chlastakov

    Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Je fakt, že ta cenová politika je čím dál tím horší. Je to tak 2-3 měsíce, co jsem se vrátil ke hře po roční pauze a tahání diamantů z lidí je neskutečné. Nejvíce mě ale naštvalo sledování reklamy na telefonu, abych vůbec mohl něco udělat. Copak je tohle normální? A ne, Forge Plus není řešení...
  2. chlastakov

    Ledová diskuze o Zimní události 2023

    To je možná cesta, moc díky za tip
  3. chlastakov

    Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Tedy je to celé o náhodě a nejde říct, kolik musím utratit dia, abych tu budovu postavil? Nevšiml jsem si, že by šly odměny do té lišty nepřidat, prostě musím dál kupovat za dia co mi zrovna spadne? Pokud ano, tak to se Inno zase předvedlo. To je nejspíš naposled co jsem kupoval diamanty :-(
  4. chlastakov

    Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Mě by zajímalo, kde vezmu Obchod s vaječnými likéry Elfie úr. 1, Obchod s vaječnými likéry Elfie úr. 2 a Obchod se zmrzlinovými a vaječnými likéry Elfie. Požehnání elfů mi dalo Impérium zmrzlinových a vaječných likérů Elfie, ale ty dřívejší levely nikde nevidím. Také to požehnání elfů jsem...
  5. chlastakov

    Stížnost na "vylepšení" rozlišení obrazovky v patchi 1.200

    Dlouho jsem ručně nejel, ale taky jsem si teď všiml že je to nějaký menší celý. Na můj vkus až titěrný když mám 24" monitor.
  6. chlastakov

    Zvýšení omezení lišty bodů výzkumu

    Na betě jsem a mám zato, že ten nápad s premium již opustili. Minimálně koupit to teď nejde, to okno je prázné.
  7. chlastakov

    RENOVAČNÍ SADA - ENTROPICKÁ SADA

    Pro
  8. chlastakov

    Oživení hry - minihra v krčme

    Předělávat je možná silné slovo. Beru to jako programátor, který vidí důsledky toho, co by to obnášelo. Lepší by bylo napsat pozměnit princip fungování krčmy :-)
  9. chlastakov

    Oživení hry - minihra v krčme

    Chápu odpor některých k tomu indikátoru aktivity, nicméně tohle nebylo navrhováno. Šlo čistě jen o to vědět "teď jsem zrovna u (karetní) hry, tedy mám otevřenou tvoji krčmu a chci hrát, nikoliv globální indikátor aktivitu, proti tomu sjem také :-)
  10. chlastakov

    Oživení hry - minihra v krčme

    S tím naprosto nesouhlasím. Tahle hra je o komunitě, lidech v cehu a vazbách mezi nimi. Pokud chceš jen navyšovat město, nikdo ti nebrání a nenutí tě účastnit se něčeho, co nechceš. Na druhou stranu, a určitě nebudu sám, mě na hře baví právě ta interakci s dalšími lidma, být součástí nějakého...
  11. chlastakov

    Oživení hry - minihra v krčme

    Souhlasím s tebou, že by bylo fajn dodělat jiné věci, nicméně o spoustě z nich se už ví dlouho a nějak se k tomu zrovna nemají. Na druhou stranu, když mám nápad, který by mohl hru oživit, proč se o něj nepodělit? Ve hře bude stále co k vylepšování a oporavování, to je prostě nekonečný boj. To...
  12. chlastakov

    mód rekonstrukce

    Zrovna tu stavtu bych oželel, ale že budovy nejde smazat jak fakt otrava. Pro
  13. chlastakov

    Svatyně moci

    Další nezávislé jednotky poskytují emisaři a budova z osady Egypťanů, která toho dáva poněkud více. Nedává mi moc smysl mít další budovu na předpokládám nezávislé jednotky, kterou stejně sbouráš jakmile postavíš Alcatraz, který není zase tak těžké postavit, když jej mám i ve středověku.
  14. chlastakov

    CB - Zobrazení na panelu

    Také bych spíše odstranil tlačítko expedice a CvC, ať se panel zmenší. Hodily by se do něj spíše užitečnější tlačítka jako je přehled investovaných BV, který je teď dostupný složitě přes radnici.
  15. chlastakov

    Globální chat

    Mám i cechy, které jsou na všech CZ světech a převážně se stejným osazenstvem. Věř mi, že pro hru by to přínos mělo a velký :) Když je třeba akutní situace na A a jsem zrovna na B, bylo by super vědět o tom, aniž bych musel svět přepnout. Jako vývojář vnímám spojení chatu naopak jako možnost...
Nahoru