Nedávný obsah od Cliffs of Gallipoli

1. Cliffs of Gallipoli

FoE rádio

2. Cliffs of Gallipoli

UŽIVATELSKÉ FUNKCE Non-stop sníh

A za chvíli přestane a roztaje to
  3. Cliffs of Gallipoli

Zimní diskuze

Já vím, ale obrana je stejně důležitá jako útok. Když nemáš obranu, tak tě nepřítel hned zmasakruje a je úplně jedno jaký máš útok.
  4. Cliffs of Gallipoli

Zimní diskuze

Fígl je vylevlit VB posilující útok a stavět strážní věže a taktikovy věže a další budovy posilující útok.
  5. Cliffs of Gallipoli

Zimní diskuze

Mým cílem je nashromáždit suroviny, aby při přestupu do další éry nedošlo k tomu, že mi na CB a expedici dojdou suroviny. Navíc zjistím jak daleko jsem schopná se dostat na mapě území. Bez použití posílení útoku jsem porazila armádu složenou z 14 jednotek ob dvě éry dopředu ode mně. Taky mám...
  6. Cliffs of Gallipoli

Zimní diskuze

S každou érou se počet mincí/zásob na zaplacení a získání zvyšuje, stejně jako počet výrob a výher v bitvě a porážení jednotek. Já jsem teď v jedné éře cca rok
  7. Cliffs of Gallipoli

Zimní diskuze

Myslím, že tvůj problém je moc rychlý postup, nejlepší je vždycky nějakou dobu zůstat v jedné éře a střádat mince, zásoby a suroviny než postoupíš dál
  8. Cliffs of Gallipoli

Zimní diskuze

Mě nikdy nic na mail nepřišlo
  9. Cliffs of Gallipoli

Počet hráčů mimo cech

1. Myslím, že informace o tom kolik lidí je v cechu a v jednočleném cechu a žádném cechu...............je k ničemu 2. Nikdo neříká že musíte být v aktivním cechu 3. Smyslem hry je rozvoj města a být v aktivním cechu je toho alfa omega(mimo farmy)
  10. Cliffs of Gallipoli

UŽIVATELSKÉ FUNKCE Non-stop sníh

PRO
  11. Cliffs of Gallipoli

Zimní diskuze

Počet hvězdiček za úkol se MOŽNÁ zvedne ke konci úkolů. U jiné eventové měny to taky tak je. Ale i tak je to na dvě věci.
  12. Cliffs of Gallipoli

Informace o přítomnosti hráče ve hře (OnLine status)

Jsem pro, zvlášt komunikaci v cechu by to ulehčilo.
  13. Cliffs of Gallipoli

Zimní diskuze

Nejvíc se těším až v mi městečku napadne sníh.
  14. Cliffs of Gallipoli

FoE rádio

15. Cliffs of Gallipoli

Nesplnitelný úkol

To by se v tom ani prase nevyznalo :D