d arvit nejnovější aktivita

  • d arvit odpověděl/a na téma Neo Kolos.
    nápad zní hezky - ale reálně - než slabší hráč poskládá stříbrné a zlaté vylepšení z fragmentů tak už ta budova bude dávno zastaralá...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    nikde nevidim možnost koupě rozšíření města za Kmedaile nebo ceny jednotlivých rozšíření. To je chyba nebo to bude taky až na konci...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od michalek389 ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    Proč myslite že to na betě získalo tolik kritiky. Odměna je zajimavá hlavně pro malé a začinajcí hrače staří velcí a zkušení hráči ví že...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od Dan 77 ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    No a ještě, jseš si vůbec jistej, že po konci 1 mistrovství (neboli 6 sezón) budeš mít i dost dílků na Neo kolos na max (i se zlatým...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    tak to souhlasim s postem nad - to je hodně ubohý, až dostanem ty odměny tak už budou k ničemu a to se bavíme o prvnim mistrovství :-D
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od joujou111 ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    Aha, tak to je ještě větší blbost, než jsem myslela. Nejak jsem z popisu u jednotlivych obtiznosti pochopila, ze tuto odmenu za...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ano, odměny za pozici v žebříčku se udělují až na konci mistrovství. A ano po každém kole invazí si každý hráč může otevřít 0-2 truhly...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    tim chceš říct, že ta truhla s odměnou za pozici cechu, neni po kole, ale až po celém mistrovství?? Ted jediné co můžeme získat je 0-2...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    cena může být klidně 1zl nebo 10M - pokud tam budou dávat 1 rok+ staré budovy a vylepšení tak je to stejně k ničemu a když se náhodou...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    pozor na dekorace - uvedená spokojenost je v nákladech - takže jí to odečítá a ne přičítá o_O
  • za mě opět event který můžu s klidnym srdcem ignorovat - což mi opravdu vůbec nevadí... ;)
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od michalek389 ve vlákně Slavnostní diskuze k Výroční události 2024 s reakcí Poděkování Poděkování.
    No tak asi budu první. Vzhledem ktomu jak náš předchozí eventy rozmazlovali tak konečně ubrali na tempu inflace co se učinosti budov...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    pořád mi to ukazuje 5000/1h - i přes to že mám ve vesničce budovy produkující (dle popisu) stovky kvantových akcí - jak to tedy je s...
  • d arvit odpověděl/a na téma Soupeř.
    jak se to vezme - vlastně jediné co potřebuješ ke splnění této výzvy je určité množství hromadných dokončení výroby (kolik záleží na tom...
  • d arvit odpověděl/a na téma Soupeř.
    třeba proto se to jmenuje výzva a ne přátelská šolíchačka pro každého :-D jestli za to někomu stojí utrácet dokončení je na každém...
Nahoru