d arvit nejnovější aktivita

  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    troufám si říct že i KI po tomhle kole velmi rychle podlehnou inflaci a bude to další nudná minihra kde budeme dělat boje na automat a...
  • zrovna těhle budov mám plný inventář a už je ani nestavim, škoda - minivýzvu určitě udělám - expe za 2 dni je bez problémů a na úkoly...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od michalek389 ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    Po cca 8 hodinach hraní invazí začinam uvažovat zda-li ma cenu vubec pokračovat.když si domyslim inflační tempo co je na eventech tak do...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    přesně, jediná otázka je kolik bude dostupných rozšíření a za jakou cenu/námahu.. zatim mi to přijde zbytečně komplikovaný a zároveň to...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od vasa.jedlicka ve vlákně Diskuze ke Kvantovým invazím s reakcí Poděkování Poděkování.
    Zatím se vlastně jen všichni modlíme v tu jednu jedinou větu.. že za kvantové medaile půjde koupit rozšíření do hlavního města :D :D :D...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Kvantovým invazím.
    Bohužel to dopadlo přesně tak jak jsem myslel. Další část hry která přináší to samé co vše ostatní - jediná změna je e staré budovy...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze k budoucnosti CvC.
    vždyt je to úplně jedno, ta odměna má jediný účel - zaclánět v inv tak dlouho dokud jí člověk neprodá. Tohle bych do města postavil...
  • d arvit odpověděl/a na téma FoE city planner- dostanu ban?.
    samozřejmě že za to ban nedostaneš - vždy můžeš s takovým účtem (schválně píši účtem a ne hráčem) udělat pár ,,nevýhodných,, obchodů na...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    ach jo - víc přemýšlet, méně kritizovat :oops: to jak je postavený event, respektive nulování úkolů je dobrá věc a jsem rád že to tak...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    naopak je do vymyšlené naprosto geniálně - protože přesně takhle to má fungovat - uklikneš se v době kdy to vůbec nechceš a vůbec ti to...
  • d arvit reagoval(a) na příspěvek od vasa.jedlicka ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jako je pravda, že ten kloubouk bonus jsme na začátku odklikli snad půlka cechu a další co znám, prostě člověk chtěl hned proklikat...
  • d arvit odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    dobré je že odměny jsou konečně (pro mě) dost nezajímavé na to abych se snažil něco cíleně získat a utrácet za to dia..
  • d arvit odpověděl/a na téma medaile.
    pěkné, jak jsi získával surky?? kupováním?, na kolik tě to přišlo??
  • d arvit odpověděl/a na téma medaile.
    stejně jako každá měna ve hře u ní v určitém okamžiku nastane zlom kdy přestane být užitečná a jenom se hromadí. jediná změna momentálně...
  • ber to pozitivně, víme že se něco chystá dopředu tak se na to můžem připravit, našetříme pár uložení, renovaček na případné použití...
Nahoru