Nedávný obsah od d arvit

  1. Neo Kolos

    nápad zní hezky - ale reálně - než slabší hráč poskládá stříbrné a zlaté vylepšení z fragmentů tak už ta budova bude dávno zastaralá.. po 2 kolech jako vysoce aktivní hráč KI nemám ani 1/10 fragmentů na to vylepšení co ted jsou k dispozici.. jak dlouho by potřeboval normální hráč??20-40 kol po...
  2. Diskuze ke Kvantovým invazím

    nikde nevidim možnost koupě rozšíření města za Kmedaile nebo ceny jednotlivých rozšíření. To je chyba nebo to bude taky až na konci mistrovství??
  3. Diskuze ke Kvantovým invazím

    tak to souhlasim s postem nad - to je hodně ubohý, až dostanem ty odměny tak už budou k ničemu a to se bavíme o prvnim mistrovství :-D
  4. Diskuze ke Kvantovým invazím

    tim chceš říct, že ta truhla s odměnou za pozici cechu, neni po kole, ale až po celém mistrovství?? Ted jediné co můžeme získat je 0-2 truhly za dosažený postup za aktivitu?? (i pro lidi kteří nahráli podstatně víc než na ty 2 truhly??
  5. Diskuze ke Kvantovým invazím

    cena může být klidně 1zl nebo 10M - pokud tam budou dávat 1 rok+ staré budovy a vylepšení tak je to stejně k ničemu a když se náhodou spletou a daji tam zase něco nového nebo speciální (jako výstava umění) tak to zastará dřív než to dokončíme díky skromné četnosti.. za mě je vetešník dobrý...
  6. Diskuze ke Kvantovým invazím

    pozor na dekorace - uvedená spokojenost je v nákladech - takže jí to odečítá a ne přičítá o_O
  7. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    za mě opět event který můžu s klidnym srdcem ignorovat - což mi opravdu vůbec nevadí... ;)
  8. Diskuze ke Kvantovým invazím

    pořád mi to ukazuje 5000/1h - i přes to že mám ve vesničce budovy produkující (dle popisu) stovky kvantových akcí - jak to tedy je s jejich připočítávánim?? funguje to nebo to je další z věcí co se teprve doladuje??
  9. Soupeř

    jak se to vezme - vlastně jediné co potřebuješ ke splnění této výzvy je určité množství hromadných dokončení výroby (kolik záleží na tom kolik máte ve městě kovářů), nějaké medaile (na udělání expe na 64/80) a možná dokončení spec. výroby (pokud neni jiná možnost na získání vojáků než dokončením...
  10. Soupeř

    třeba proto se to jmenuje výzva a ne přátelská šolíchačka pro každého :-D jestli za to někomu stojí utrácet dokončení je na každém zvlášt - kdo je nemá může zvážit jestli se mu chce je shánět nebo se na to vykašle a bude to ignorovat..
  11. Diskuze ke Kvantovým invazím

    troufám si říct že i KI po tomhle kole velmi rychle podlehnou inflaci a bude to další nudná minihra kde budeme dělat boje na automat a prolítneme to do konce dřív než vyprší čas.. uvidíme co přinese další mistrovství - jestli bude nová doba nebo nové úrovně (stejně jako v expedici)
  12. Diskuze k výzvě rivala (březen 2024)

    zrovna těhle budov mám plný inventář a už je ani nestavim, škoda - minivýzvu určitě udělám - expe za 2 dni je bez problémů a na úkoly typu dokonči výrobu mi v inv. hnijí dokončení výroby..
  13. Diskuze ke Kvantovým invazím

    přesně, jediná otázka je kolik bude dostupných rozšíření a za jakou cenu/námahu.. zatim mi to přijde zbytečně komplikovaný a zároveň to samý (postav vesničku, získej zdroje, postav armádu, dobij území...) bez ohledu na to co jsi ve hře doted udělal a ve finále získáš pár domečků s...
  14. Diskuze ke Kvantovým invazím

    Bohužel to dopadlo přesně tak jak jsem myslel. Další část hry která přináší to samé co vše ostatní - jediná změna je e staré budovy převlékla do nového oděvu - samozřejmě že původní staré budovy nelze použít nebo vylepšit. Jestli to chápu dobře musim postavit novou vesničku ve které budu...
  15. Diskuze k budoucnosti CvC

    vždyt je to úplně jedno, ta odměna má jediný účel - zaclánět v inv tak dlouho dokud jí člověk neprodá. Tohle bych do města postavil pouze v případě že by to bylo 1x1 - na 3x3 je to k ničemu jako celý cvc
Nahoru