Nedávný obsah od DabraBary

  1. DabraBary

    uroven globalneho chatu a bezmocnost serioznych hracov

    Nemohu říci zda a jaký trest byl, každopádně některé nahlášení nebyly v rozporu s pravidly, takže určitě ne za každé nahlášení dostal varování. Vzhledem k tomu, jaká situace panovala už v týdnu, tak celý víkend jsem toto řešil, takže výsledek byl vždy buď téměř ihned, nebo maximálně do několika...
  2. DabraBary

    uroven globalneho chatu a bezmocnost serioznych hracov

    Vše ohledně Koka a frajerise jsem řešil já, všechny stížnosti tedy mohou jít za mnou... není to tak, že podpora by byla nečinná, či byl špatně nastaven systém, vynasnažím se Vám tedy nastínit, jak to ve hře funguje. Ano o popsaných problémech vím už od samotného začátku a samozřejmě je řeším, ty...
  3. DabraBary

    Černý trh

    PRO
  4. DabraBary

    Chybný součet bodů z 1. a 2. vlny boje

    Je to tak, že pokud jsou 2 vlny (2 kola), tak první kolo se nepočítá a druhé násobí 2. Proto je na výsledcích z první vlny ve spodním řádku napsáno "Body za vlny -100%", čímž se první kolo boduje 0 body. Je to takto nastaveno už od pradávna a prakticky se na tom nic nezměnilo...
  5. DabraBary

    Hráčská jména

    Jak píše fmash, změnit jdou pouze nevhodné, nebo automaticky vytvořené (Antónie 3. milosrdná, apod.), případně jména, které prozrazují něco o konkrétní osobě (Petr Pavel, Tonda 1986, tonda@necumseznam.cz apod.). "normální" jména není v tuto chvíli možné měnit a těžko říci kdy tato možnost přijde...
  6. DabraBary

    Kčma:"stále zde sedíš"

    Já jsem pro, ale po 48 hodinách, ať to není tak jednoduché ;)
  7. DabraBary

    Hráčská jména

    Máte na mysli změnu jména zde na fóru, nebo ve hře? Napsala jste to do "Návrhy pro fórum" takže mohu případně Vaše vlákno přesunout do sekce "nápady", které se týká hry obecně. Pokud nápad dostane kladné reakce ostatních hráčů, je větší šance, že se nápad dokáže prosadit do hry.
  8. DabraBary

    Úkoly

    taktéž PROTI, viz petrpivoj
  9. DabraBary

    Nova odmena v eventech apod

    PRO :)
  10. DabraBary

    Výměna předmětů a budov z událostí

    Přesunuto do správného vlákna... K tématu PRO
  11. DabraBary

    už nic

    VYŘEŠENO ;) ZAMYKÁM
  12. DabraBary

    Diskuze k automatickému mazání účtů

    A ještě malý dodatek, počítání 12 měsíců neaktivity se nepočítá zpětně, ale až od zavedení tohoto pravidla
  13. DabraBary

    Diskuze k aktualizaci 1.129

    Samozřejmě, že většina kdo má nějakou novinku jsou nováčci, to nezapírám. Já to nevymyslel a ten systém nevytvářel :) ale nejsou to jen oni. A jde o to, že nemusí vědět že mají něco nahlásit. Dělá to tak automaticky každý, když mu něco nefunguje, tak se ozve...
  14. DabraBary

    Expedice, okénko "úspěch"

    PRO
Nahoru