Nedávný obsah od Dagaga

  1. pojebana motivace

    Chysta se nekdo konecne jiz opravit bug tykajici se nemoznosti motivace budov, ktery vznikl pri navyseni emisaru vesnic (kralovske lazne, ygdrassil, ..)? Problem je jak na bete, tak live. Doporuceny postup pro reseni je samozrejme ulozit budovu do inventare a nasledne vratit, ale proc to delat?
  2. Zadání soutěže Najdi poklad

    17E
  3. Diskuze k Mini výzvám

    Předpokládám, že bude funkcionalita nahrána a spuštěna s aktualizaci 270 zítra kolem 11 dopoledne.
  4. Diskuze k Mini výzvám

    ukoly typu vyres X stretu v expedici se dosazenim 64/80 automaticky braly za ukoncene. kvuli 2x 24 h vyrobe je treba mit sadu "dokonci vsechny vyroby zasob".
  5. Diskuze k Mini výzvám

    tyhle ukoly byly na bete: odmeny nestoji za nic - prisel jsem kvuli tomu o dost surek a vojska. 1/ ?? 2/ ?? 3/ buy 5fp + make 3 negotiations 4/ delete 4 units + spent 70 fp 5/ donate 460 goods to treasury 6/ solve 5 encounters + 5x 8h production 7/ 5 battles without loosing + 260 goods to...
  6. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    U nas v cechu na bete to melo ten efekt, ze ac jsme jeden z nejlepsich, de facto jsme umreli - lidi se prestali do hry opakovane vracet. Naopak je to super pro farmare - prijde jednou denne, vyboucha se a zmizi. Protoze se mapa neprebira a dost dlouho stoji, neni treba utracet dia za stavbu, ale...
  7. Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Možná ti, co zvládají oslabení 100+. Zapomeň. Běžný hráč udělá max 100 / den.
  8. Diskuze k aktualizaci 1.260

    The following are currently affected / postiženo: Message center button not working - nefunguje centrum zpráv Collect all is disappeared - zmizel čudl sebrat všechnu výrobu ve městě Cannot build buildings - nelze stavět budovy Only smallest production option is available - je možná pouze...
  9. Diskuze k aktualizaci 1.260

    na bete uz je opraveno, zde stale jeste nikoliv.
  10. Diskuze k aktualizaci 1.260

    Jsem si říkal, zda je chyba jen u mě či nikoliv. Ve stejný okamžik to vypadlo i na betě. Asi zase nějaký lepší programátor..
  11. Diskuze o Letní Události 2023

    Je chyba jen u mne? Taky se po odkryti kamene a vysypani osmihranu z kelimku zobrazi pouze dva prazdne osmihrany a posunujete se jen o 1 policko, misto toho, aby se vysypaly tri a vybral se nahodny posun o 1-3 jako na bete?
  12. Výroční diskuze k 11 let Forge

    Narozdil od Patrika email se 150 energie tentokrate dorazil, ale nic se nepripsalo. Jste na tom obdobne?
  13. Duhová diskuze o sv. Patriku 2023

    Přišlo už někomu pár hrnců jako odměna do emailu? Stále tam nic nemám, naposledy forge bowl.
  14. Diskuze o 1.250

    Konecne nekdo vyjadril nazor, ktery plne podporuji - diky za nej Nacchi. Hra neuveritelne bobtna. Uz jen vzpominam na ty casy, kdy vse bezelo v klidku a pohode. Je vsak iluzorni si myslet, ze jediny clovek a jeste k tomu z ceskeho serveru neco zmeni.
  15. Exploitování chyby, nebo zamýšlená mechanika hry?

    za mě + Rovněž si myslím, že se jedná o chybu ve hře. Bratři toto území vědomi si bugu ve hře notně brání všemi prostředky. Není se čemu divit, kdyby to totiž takto něfungovalo, museli by do cvc solit daleko více surovin na dobytí hexu než nyní.
Nahoru