Nedávný obsah od Dejv91

1. Diskuze k soutěži: „Duchobraní“

Taky si to zkouším počítat a je u toho docela sranda, po 10 minutách je taktéž vidím úplně všude :-D i kámen vidím jako ducha :)
  2. Diskuze k aktualizaci 1.62

Tady bych určitě doporučila vyzkoušet jiný internetový prohlížeč.
  3. Kryštof Kolumbus - diskuze

Pakliže jakýkoli event začne, tak na všech světech, tedy i na světě Dinegu.
  4. Alkatraz

Je to téměř nemožné. V každém případě to zítra prosím znovu zkontrolujte a popřípadě zdokumentujte screenem. Poté se určitě obraťte na herní podporu ! Jsem tedy ráda, že je vše v pořádku.
  5. Diskuze k aktualizaci 1.61

Mám to asi jako netopírek :) Splněné, přečtené, nežádoucí - mažu. Takhle mám taky trochu obavy, že v tom bude spíš guláš, než aby to pomohlo. No uvídíme třeba se pletu :)
  6. Diskuze k rozhovoru: Forseti

Docela zajímavý život :)
  7. Příběhový úkol - Pomoc od Ludwiga

Bod se nemusí utratit jen za výzkum, může se utratit i na tržišti, popřípadě jako vklad do Velkolepé budovy.
  8. Diskuze o spojování sousedství

Někdy mi přijde, že všechno, co není přesně podle představ hráčů je chyba, ale věřte, že to tak není. Kupodivu i já měla stejný "problém" , kdykoli jsem se dostala o kousek dál a mohla jsem si dovolit útočit na ty co mě pravidelně rabovali, tak mě to sešouplo zase zpátky. Myslím si, že tím...
  9. Diskuze o spojování sousedství

To, že to nelze ovlivnit, bylo myšleno tak, že hodně hráčů píše kvůli toho na support, ale tam není možnost to nějak změnit. Aktivitou to ovlivnit lze, ale to už je na každém jednotlivci - nikoli na supportu.
  10. Diskuze o spojování sousedství

Ahoj, je to přesně tak, jak píše JiPi53. Je to systémová záležitost a nelze ji nijak ovlivnit.
  11. Otázky pro lawnot66

Jako moderátor věnuješ hře strašně moc času, víš přibližně kolik hodin týdně to třeba je ?
  12. Báseň - carameels

Moc krásná básnička :)
  13. Diskuze k ukončení podpory prohlížečové verze Forge of Empires

Taky žasnu, kolik "hráčů" se nechalo vytočit :-DDD
  14. Posezení u Jonika (pokec o všem)

Po budoucnosti se budeme už jen teleportovat :) to by bylo taky zajímavé :-D
  15. Mobilní aplikace FoE

Bohužel přesné datum zatím známo není.