Nedávný obsah od Dennis Bergkamp

  1. Dennis Bergkamp

    O Galatské věži

    jen technická: kolik cca bodů ti dejme tomu týdně někdo vykradl? A kolik bodů už jsi investoval do téhle stavby proto ,aby tě nikdo nevykradl? Fakt ,že si na to stejné místo můžeš postavit nějakou jinou stavbu ,která ti body vyrobí ,pomíjím ;)
  2. Dennis Bergkamp

    Správa armády

    PRO..ještě bych uvítal nějaký filtr, kterým by se dalo nastavit, aby se mi nezobrazovaly raněné jednotky..při hodně bojích po sobě je to fakt opruz a zobrazují se úplně zbytečně
  3. Dennis Bergkamp

    Interakce s ostatními hráči

    aha..takže tě někdo vykrádá a slibuješ si od toho to, že tě před ním někdo silnější ochrání? zásadně PROTI ;)
  4. Dennis Bergkamp

    Diskuze k osadě Egypta

    Proč mám pocit že odpovídáš na něco úplně jiného než jsem napsal a vyvracíš mi něco co jsem nikdy nikde netvrdil ? ;) Kde například píšu že nemůžeš získat diplomacii jinak než bouráním cest? ..to mi ukaž :D Jediný smysl mého příspěvku byl ten, upozornit, že to co fungovalo skvěle u předchozích...
  5. Dennis Bergkamp

    Diskuze k osadě Egypta

    to není tak docela pravda :D potřebuješ debeny na výrobu vojáků a bez vojáků nezískáš válečnou kořist na výrobu zboží :-D Takže počítám, že na bourání a stavění cest ti nic nezbude už ;)
  6. Dennis Bergkamp

    Diskuze k osadě Egypta

    pecka je, že ty cesty se staví za debeny :D Tady asi moc nebude fungovat to, že se budou bourat cesty kvůli zvýšení diplomacie a pak stavět znova :D Na postavení jednoho políčka cesty je potřeba 200 debenů...a za osmihodinovou výrobu Sochy boha dostanem 214 debenů ..to se jim povedlo :D Jedno...
  7. Dennis Bergkamp

    Sběr výroby za diamanty

    PRO
  8. Dennis Bergkamp

    označení o přečtení zprávy

    PROTI
  9. Dennis Bergkamp

    Vyjednavani v expedici - zesednuti policka pouzite suroviny u jednotlivych osob

    nepřehledné..byla by fajn možnost vypnutí v nastavení
  10. Dennis Bergkamp

    Diskuze o zimní události

    nefunguje
Nahoru