eLhighkz. nejnovější aktivita

  • eLhighkz. odpověděl/a na téma Posílení vojska.
    A pěst má být ekvivalentem kvantové invaze? Pochopil bych pěst u PVP. Nebo u něčeho, co se týká konkrétního hráče. Což podle jedné z...
  • eLhighkz. přidal/a vlákno na Inventář.
    Dobrý den, neplánuje se, že by se do hry (primárně do inventáře) přidal nějaký malý znak (třeba malá zelená fajfka) u každé výběrové...
  • eLhighkz. odpověděl/a na téma Soupeř.
    Skvělý, tak to jsem rád, že jsem s tím seknul hned na začátku. :D
  • eLhighkz. přidal/a vlákno na Soupeř.
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdo a podle čeho určuje úkoly, se kterými přijde soupeř. Fakt někomu přijde normální, aby třetí úkol...
  • eLhighkz. reagoval(a) na příspěvek od NoVa ve vlákně 1) Nejlepší kombinace útočných jednotek s reakcí Poděkování Poděkování.
    1) Nejlepší kombinace útočných jednotek Kategorie: Jednotky Ručními boji mnohokrát dosáhnete lepších výsledků nežli těmi...
  • eLhighkz. reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Soupeř s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ano, další rival bude opět v úterý (téměř vždy se objevuje v úterý). Úkoly budou pravděpodobně stejné jako v prvním rivalovi. Jsou k...
  • eLhighkz. přidal/a vlákno na Soupeř.
    Zdravím, jde někde dopředu zjistit, kdy se objeví soupeř a jaké bude mít úkoly, aby se na něj mohl člověk připravit? Respektive objeví...
  • eLhighkz. odpověděl/a na téma foe wiki.
    Tak ono jestli 80 nebo 100 je už asi jedno, když jsou hráči s budovami nad úrovní 200.
  • eLhighkz. přidal/a vlákno na foe wiki.
    Zdravím, když vlezu na foe wiki, abych si dohledal, co nějaká VB přesně poskytuje na konkrétní úrovni, tak většina VB (které jsem si...
Nahoru