Nedávný obsah od eLhighkz.

  1. Posílení vojska

    A pěst má být ekvivalentem kvantové invaze? Pochopil bych pěst u PVP. Nebo u něčeho, co se týká konkrétního hráče. Což podle jedné z prvních vět u oznámení kvantových invazí moc nepasuje. Kvantové invaze, dříve známé jako Cechovní rejdy, je funkce zaměřená na cechy, kde se strategie, týmová...
  2. Inventář

    Dobrý den, neplánuje se, že by se do hry (primárně do inventáře) přidal nějaký malý znak (třeba malá zelená fajfka) u každé výběrové sady, že třeba to konkrétní vylepšení, které je tam obsaženo lze využít na nějakou budovu, kterou mám ve městě? Nepamatuji si z hlavy, které budovy mám ve městě...
  3. Soupeř

    Skvělý, tak to jsem rád, že jsem s tím seknul hned na začátku. :D
  4. Soupeř

    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, kdo a podle čeho určuje úkoly, se kterými přijde soupeř. Fakt někomu přijde normální, aby třetí úkol byl ,,V dílně dokonči 24hodinovou výrobu 10x"? Chápal bych to, kdyby na to byl týden.. nebo dva. Ale DVA DNY? Vždyť to je absurdní. Hraji tu hru okolo dvou let a...
  5. Soupeř

    Zdravím, jde někde dopředu zjistit, kdy se objeví soupeř a jaké bude mít úkoly, aby se na něj mohl člověk připravit? Respektive objeví se ještě v této probíhající události?
  6. foe wiki

    Tak ono jestli 80 nebo 100 je už asi jedno, když jsou hráči s budovami nad úrovní 200.
  7. foe wiki

    Zdravím, když vlezu na foe wiki, abych si dohledal, co nějaká VB přesně poskytuje na konkrétní úrovni, tak většina VB (které jsem si dohledával), končí na úrovni 80. Evokuje mi to pocit, že ta budova na té úrovni končí (je dostavěna) ale není tomu tak. Bude ten výpis rozšířený na všechny možné...
  8. Speciální nabídka pro tebe..

    Všechno co si ve hře můžeš koupit je v korunách, proč by tohle bylo jinak?
  9. Speciální nabídka pro tebe..

    Dnes mi vyskočila hned při zapnutí hry, ale zaplatit to z nějakého důvodu nešlo, vyskočila chyba, nabídka zmizela a opět je neviditelná stejně jako v původním příspěvku.
  10. Speciální nabídka pro tebe..

    Nevím, jestli to byla stejná nabídka jako jsem ,,dostal" já, ale kamarád tam měl za 30,- nějakých 1000 diamantů, několik kusů jednotek a potom nějaký nedůležitý drobnosti.
  11. Speciální nabídka pro tebe..

    Zdravím, když se přihlásím do hry, po pravé straně mi svítí nějaká speciální nabídka a že zbývá 23 hodin a 17 minut. Když nabídku rozkliknu, je tam prázdno. Včera ani dnes ráno to tam nebylo, takže vypršet nemohla. Když proklikám diamanty / balíčky / forge plus, tak tam nic speciálního není...
  12. Discord

    Mám to úplně stejně..
  13. Jednotky z jiné éry?

    Zdravím, dnes jsem PVP aréně napadl prostředního hráče. Respektive hráče ze stejné doby jako jsem já - doba pokroku. Prohrál jsem, ale co mě zarazilo.. hráč z doby pokroku měl jednotky z oceánské budoucnosti, která je o 7 ér dál. Jak je to možné? Jak lze získat jednotky z jiné éry? A je možné...
  14. Nenačtené obrázky ve foewiki..

    Dobře, děkuji za rychlou odpověď.
  15. Nenačtené obrázky ve foewiki..

    Zdravím, chtěl jsem se dovzdělat ohledně CB na foe wiki, ale například zde chybí obrázky (příklad) a jako nováček moc netuším, co si představit pod icon_great_building_bonus_guild_goods.png. Mrknete na to, prosím? Děkuji.
Nahoru