Nedávný obsah od Ellemonto

  1. Ellemonto

    Napadání a plenění.

    Měla by na fóru fungovat nějaká férovost a tudíž by nemělo být možné, aby mohl někdo, kdo nerespektuje nastavená pravidla, přidávat stále další nápady. PROTI
  2. Ellemonto

    Férová ochrana slabších hráčů

    PROTI - Špatně zpracované - pokud vybíráš včas, nikdo Tě nevyrabuje - rozdělení sousedství je fér
  3. Ellemonto

    Mazání zpráv v cechu

    PRO, jsem jednoznačně pro každé rozšíření pravomocí zakladatele popř. vůdce v cechovních vláknech.
  4. Ellemonto

    Depo budova pro umístění ohňů

    Proti
  5. Ellemonto

    Centrum zpráv - chování po kliku na Avatar odesílatele

    Mohu potvrdit, potýkám se s tím denně.
  6. Ellemonto

    Swap budov v mobilní verzi

    Pro
  7. Ellemonto

    Přispívání do VB

    Proti. Jsou možnosti jak se tomu bránit.
  8. Ellemonto

    Sloučení nabídek na trhu

    Pro
  9. Ellemonto

    Vkládání cizích Velkolepých budov/ON v příloze

    Tak to trošku více rozepíši. V současné době mohu do cechovního vlákna buď napsat hráče a budovy, kam mají ostatní členové cechu vložit určený počet FP, nebo se domluvit s hráči jejichž budov se to týká, aby vložili odkazy. Vzhledem k tomu, že tito hráči nemusí být online ve stejnou dobu jako...
  10. Ellemonto

    Vkládání cizích Velkolepých budov/ON v příloze

    Nechápu jak můžeš můj návrh srovnávat s multiúčtem, jak píše Lord, jsou jiné způsoby a takové hráče dřív nebo později odhalí. Nejde mi o přidávání příloh kdejaké budovy, ale spíše o přidávání budov spolucechovníků v rámci cechovního vlákna, kde koordinuji ostatní členy, abych je mohl nasměrovat...
  11. Ellemonto

    Vkládání cizích Velkolepých budov/ON v příloze

    Současný stav: Ve zprávách jdou vložit pouze přílohy vlastních budov/obchodních nabídek. Při vnitrocechovní pomoci je pak potřeba, aby každý hráč přidával přílohy sám, což je nepraktické a zdlouhavé. Nápad: Uvítal bych možnost přidávat přílohy i cizích budov/obchodních nabídek, zejména v cechu...
Nahoru