Nedávný obsah od f4llen4ngel

  1. Hromadný výběr - Android

    Ty jo, tak to se omlouvám za zbytečný poplach. Měl jsem v hlavě že to jde i tak. Omlouvám se a děkuji za uvedení na pravou míru.
  2. Hromadný výběr - Android

    Měl jsem přes 100 bodů na liště. Ale mám hodně silný pocit, že to jsem měl v hodně případech a nikdy s hromadným výběrem problém nebyl a vybralo se vše. První vybírám Galaxii, pak 6 budov a pak hromadný výběr. Předtím to šlo, včera a dnes ne.
  3. Hromadný výběr - Android

    Zdravím. Včera jsem zaznamenal, že po hromadném výběru za diamanty, nejsou vybrány všechny budovy. Tato situace nastane ve chvíli pokud mám na liště víc jak 100 bodů. Vyberou se pak jen budovy které body nedávají (bazilika sv. Marka, výrobce saní atp.) a zbytek nic. Ještě do nedávna šlo vybrat...
  4. Kupování BV za mince

    Lepší by byla možnost napsat kolik chci. Ale tak jako tak pro.
  5. Změna pořadí tlačítek

    @peepee77 Mě se upřímně ani nikdy nestalo, že bych přešel omylem do města. Navíc, pokud by se to změnilo, tak bych se naopak začal preklikavat, dokud bych si nezvykl na nové uspořádání. Na "proti" si trvám, ale třeba se vás najde víc
  6. Změna pořadí tlačítek

    PROTI Stejně tak jako se můžeš prekliknout u M/Z, se budeš moct prekliknout u krčmy, či přehledu hracovich VB.
  7. Sloučení nabídek na trhu

    Pro
  8. Záložky oblíbených armád

    PRO
  9. Sbírání relikvií

    To vrácení je zbytečné a otravné. Rozhodně PRO
  10. Sběr výroby za diamanty

    Jednoznačně PRO. Navýšit buď lištu limit na vybraní v liště, nebo přidat hromadný výběr :)
  11. Diskuze o 1.185

    Já sice 1.185 mám už od středy, ale jak bylo už zmíněno výše, chybí mi přehled cen za dokončení ve výzkumu. V osadě to je, ale klasický výzkum ne. Prostě to samé co psal Tomas0482 už výše :)
Nahoru