Nedávný obsah od Fortuna6

  1. Diskuze o 1.221

    Další skvěle "povedená" aktualizace... takže nejen, že CB jsou teď nehratelné na mobilu, už je to nehratelné i na PC... kde jsem dala v souboji 20 bojů, tam dnes jen 4, stopky abych dávala už na 120, protože jak ji dám tak vyskočí pole o 20 bojů nahoru... vážně super práce... dělám testera a...
  2. Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    já bych akorát řekla, že nová mapa není 2x větší... když si ti to spočítáš, tak na staré mapě je (počítáno ze středu po patrech) 4+8+16+32 polí - 60 polí, takže nová mapa má akorát jiné rozložení... a teda o 1 pole navíc,
  3. Diskuze o 1.217

    Takže CB zatím zůstávají stejné? Žádná změna? Ani v mapě ani v sekání, v ničem?
  4. Diskuze o 1.216

    CB se už začali sekat i na PC... vážně, skvělá práce, dělám taky v IT a my něco takového dodat klientovi, tak by všichni programátoři seděli v práci dokud by to neopravili, protože jinak bychom žádné klienty neměli... ale Innu jsou hráči zjevně u zadní části těla...
  5. Diskuze o PvP Aréně

    Tady si myslím, že jde o to, že to vždy bere v potaz dobu hráče v pondělí - já jsem skákala pokrok->budka ve čtvrtek a chudáci soupeři na mě až do neděle útočili z moderny, počet bodů odpovídal, ale samozřejmě vzhledem k tomu, že jsem tam už měla vznášedla, tak to pro mě byly body navíc...
  6. Diskuze o 1.215

    Skvělá aktualizace! Předtím se mi vyhýbaly problémy s CB, teď jeden boj a kolečko, nehratelné, aktuálně v soubojích vítězí ten, kdo má víc hráčů na PC... kdybyste se místo vývoje nových věcí starali, aby fungovaly ty stávající, udělali byste líp... tímhle tempem to míří k desktopovce
Nahoru