Nedávný obsah od Frederick 63. Válečník

  1. Frederick 63. Válečník

    Nekrácení bojů kolem "domečku"

    Jednoznačně PROTI! Najdi si místo stěžování si lepší cech, nebo posilte ten stávající...
  2. Frederick 63. Válečník

    spomalene nacitanie CB

    Já třeba nepozorují žádnou změnu ..
  3. Frederick 63. Válečník

    Diskuze k soutěži Hon za pokladem

    Žádná tipovačka?
  4. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o PvP Aréně

    Také přidám pár postřehů... Také se mi pořád dokola točí ti stejní soupeři. Éry jsou v pořádku. Myslím, že v tom hraje roli sousedství, protože většina (nebo možná všichni) střední soupeři mojí sousedé jsou. Až jako druhé je pořadí v PVP. Ve čtvrtek jsem skočil z budky do ledu. Jako lehkou...
  5. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o 1.211

    Jj dá :D a je to jedině dobře...
  6. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o 1.211

    Už minimálně 30 minut je hra absolutně nehratelná... Otevírání vláken, eventu, cb, VB,... Běžně víc než minutu čekání...
  7. Frederick 63. Válečník

    Denní přírůstek síly za CvC.

    Snad v úterý, ne? :D
  8. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o 1.211

    Tak si to vypni...
  9. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o 1.211

    Na mobilech není.
  10. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o 1.211

    První už je tady... VB vyrábějící zboží vyrábí při zvýšení úrovně o polovinu míň... Možná jde jen o grafickou chybu, nevím...
  11. Frederick 63. Válečník

    Zklamaní nad losem v CB

    Z Wikipedie: Cech je středověké a raně novověké řemeslnické nebo obchodnické sdružení které hájilo práva a zájmy svých členů, dohlíželo na jakost a cenu výrobků, na výchovu učedníků a skládání mistrovských zkoušek. Plnil též úlohy zastupitelské, náboženské a společenské. Tedy záměr vytváření...
  12. Frederick 63. Válečník

    Zklamaní nad losem v CB

    V tom moc logiky nevidím... Protože mezi tím 177. a 207. cechem už je zase 30 míst... Mimochodem, celé tohle vlákno je prakticky zbytečné...
  13. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o 1.210

    Protože hraješ na PC.
  14. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o 1.210

    Stav stále stejný, a navíc se mi při výběru vždy sekne jedná budova (pořád ta stejná) a nejde vybrat. Musím vždy restartovat hru... Fakt povedená aktualizace
  15. Frederick 63. Válečník

    Diskuze o 1.210

    Bohužel zase aktualizace na dvě věci... Nemůžu si přečíst vzdálené víc než cca 20 zpráv od konce vlákna. Vždy mě to začne automaticky posunovat na začátek vlákna. Vyhledávání v obchodu se vůbec neobjevilo. V žebříčku VB a medailí mě to automaticky ukazuje hráče okolo 500 místa žebříčku, namísto...
Nahoru