Nedávný obsah od Freeler

  1. Freeler

    Diskuze k novinkám v Cechovních bitvách

    Mě by zajímalo, zda ty vylepšení (zobrazení počtu oblehů, hříšníka co zavřel pole atd.) budou jen u nové mapy, nebo i u té stávající. A za druhé, jestli se do počtu odehraných CB zpětně dopočtou i CB za ty dva předchozí roky (ale to bych chtěl asi moc). Osobně se mi střídání map nelíbí, buď...
  2. Freeler

    Zimní diskuze

    Asi jsi velký nováček. Protože neznáš systém tohoto eventu. A jako začínající hráč (nejspíš) prostě nemůžeš jet úplně všechno na max bez diamantů (eventovou budovu, denní ceny, kalendář i soby). Já třeba jedu jen eventovku a některé denní. Protože kalendář a soby jak už ostatní víme z minulých...
  3. Freeler

    Diskuze o 1.206

    Díky
  4. Freeler

    Diskuze o 1.206

    To řazení cechů v CB - to snad bylo podle ligových bodů ne? Nebo ještě podle něčeho jinýho? A nyní teda se bude losovat a body nebudou podstatný? A co je ID cechu, pořadí v cechovním žebříčku? Díky za odpovědi
  5. Freeler

    Diskuze o PvP Aréně

    V článku k PvP Aréně myslím psali, že teď při zkušebním provozu se může stávat, že soupeři můžou být často stejní. Ale od pondělí by se to už mělo změnit. U středního mám taky ten problém. A jeden z těžkých na mně zaútočil třikrát za sebou ve stejnou chvíli.
  6. Freeler

    Diskuze o archeologické události 2021

    Snad je nemusíš povinně sbírat v podzemí a navíc je myslím vždy musíš ještě "aktivovat" aby se ti jednotlivá tabulka (úk. řada) otevřela vlevo nahoře mezi úkoly. Stačí to nedělat. Já se těším, eventovka - ruský kolo hezký, bodů a surek dává dost a taky % do útoku, jen by mohlo být menší. Ale...
  7. Freeler

    Jarní diskuze (2021)

    Vzhledem asi pěkná budova ale bonus pro armádu žádnej takže nic moc. Postavím ji a prohodím za vzducholoď (cech promine) protože dává víc bodů a je o políčko menší. A z origami mám složeného pouze jeřába. A pořád drží tvar. :-)
  8. Freeler

    Povídání o 1.198

    Děkujeme je po problému.
  9. Freeler

    Velikost okna

    Ještě doplním. Ono město přeskočí i když rolujete v konverzaci ve zprávách. Pokud jste si toho ještě nevšimli. Takovej bonus.
  10. Freeler

    Velikost okna

    Taky tak. Já na Firefoxu nastaven Google a stejně to tam mám.
  11. Freeler

    Povídání o 1.198

    Já mám taky FF a mám to tam.
  12. Freeler

    Povídání o 1.198

    Od 4 hodin čekám zda se někdo ozve a je to tady. Zatím to můžete trochu vyladit postupným zoomováním kolečka myši a ti na NTB jsou bohužel nuceni ručně posouvat. Ale chtělo by to opravit. Vážně. Takovou aktualizaci si asi nikdo nepřál a zlepšení to taky není. Edit: Pojízdné lišty ... posuvníky :-)
  13. Freeler

    Diskuze o Forge Bowl 2021

    Mám dost saní, ale ty dělaj surky, a nechci si narušovat denní přísun surek a čas výběru. Jedna moje kamarádka z FoE má Vraních hnízd 5, ale ona to dost dotuje dia. Zrychlení se dá koupit i u vetešníka a není zas tak drahý. A tak jsem na to nepřišel sám. :-) (y)
  14. Freeler

    Diskuze o Forge Bowl 2021

Nahoru