DroneSpencer

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

  • Už je to celkem doba, co přišla Kolonizace Venuše, tak by to chtělo aktualizovat profilový obrázek, ne? :D
    Nic jako vítězství neexistuje.
    Pojmy výhra, remíza, porážka jsou pouze iluzí světa ve kterém žijeme.
    Existují jen začátky a konce.
    Existuje jen klikatá a nebezpečná cesta z bodu Z do bodu K.
    Smrt jednoho otevírá dveře ke zrození druhého.
    2 | Záznam 1.4.2021 pozemského času

    Divný to je pocit otevřít dveře, který byly skoro dekádu zavřené.
    Je to divné ale příjemné zároveň.
    Vydal jsem se tou cestou, kterou jsem považoval za správnou.
    Správnost této cesty bude neověřená po dlouhou dobu, vše ukáže až sám čas.
    Až sám čas ukáže, zda toto je ta správná finálová verze.
    Díky mocné vzpomínce začínám novou kapitolu svého já.
    1 | Záznam 31.3.2021 pozemského času

    Čas začít psát novou kapitolu života
    Čas vykonat změnu ke které jsem se dlouho odhodlával
    Tohle je ideální příležitost začít
    Už od verze 1 která vznikla někdy 2011
    Mnohokrát jsem začal psát novou kapitolu svého života, ale nikdy nedokončil
    Čas na finálovou verzi
    Čas naposledy otevřít bránu minulosti, vzít onu mocnou a důležitou vzpomínku a začít s novou kapitolou života
    Výběr ze Spencerových pitomostí školy Života.

    Záznam 035
    Rok 2016, hodina elektroniky, seděl jsem v první lavici a mlsal bonbony během výkladu.

    Nepodplacení spolužáků vyneslo problém u vyučujícího za rušení hodiny a zkoušení u tabule.

    Poučení, pokud o hodinu mlsáte bonbony, uplaťte své okolí (tedy až bude klasická výuka)
    Cliffs of Gallipoli
    Cliffs of Gallipoli
    Dostal jsi alespoň za jedna?
    DroneSpencer
    DroneSpencer
    Jak se to vezme, počítá se Ruská 1 za naší 1? asi ne co?
    On to byl uspavač hadů, i salámista, bylo mu to prakticky jedno, to co mu vadilo je že spolužák dělal kravál že mu nechci dát...
    Pak jsem za to skončil u tabule, a následky jsou již známé, popište jak funguje tranzistor typu MOSFET, nakreslete a uveďte praktickou aplikaci....
    Výběr ze Spencerových pitomostí školy Života.

    Záznam 021
    Sedět v lavici přímo u katedry je super. Nikdo vás nebude rušit. Připravíte se o možnosti jak psát taháčky na testy, to vyřeší monitor.

    Taháčky na monitoru vynesly Spencerovi 3 dlouhé úlohy navíc + zopakování testu v náročnější verzi, poté co tvrdil: Nepodvádím, já tomu rozumím.

    Poučení, pokud budete psát taháčky, hlavně se při tom nesmíte nechat chytit.
    Výběr ze Spencerových pitomostí školy Života.

    Záznam 009
    Ve druhé třídě základní školy běhal po třídě se zaoblenými nůžkami (těmi pro děti aby si neublížily). Za což obdržel třídní důtku, která měla širokosáhlé následky.

    Poučení, něběhejte s nůžkami, pokud vás někdo vidí... a vlastně vůbec, neběhejte s nimi.
    Ahoj, ty sis nechal změnit jméno? :)
    • Poděkování
    Reakce: Svatej
    Dan 77
    Dan 77
    No už ses někde jako DroneSpencer podepsal, tuším v těch video tutoriálech nebo kde... Navíc moderátor fóra jsi taky dřív nebyl, tak jsem si dal jedna a jedna dohromady. :D A a mimochodem gratuluju k nové funkci. :)
    Ale ten zákaz mít stejnou profilovku jsem úplně zapomněl asi. :)
    Svatej
    Svatej
    Aha ano, pardon. Zapoměl jsem na své vychování. Upřímnou soustrast za tu novou funkci.:p
    DroneSpencer
    DroneSpencer
    Dan 77:
    Stává se :D i já občas koukám do pravidel :D nikdo není chodící encyklopedie

    LordFunDor:
    Nevím proč upřímnou soustrast :D
    Ahoj Gensi , chtěla bych ti oznámit , že za pár dní končím ve Forge . Děkuji ti za pomoc při budování mého města . A hodně štěstí ve hře ! :cool: :cool: :cool:
    "People think there's one reality but there's loads of them, all snaking off, like roots.
    And what we do on one path affects what happens on the other paths. Time is a construct..."

    Colin Ritman
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…
Nahoru