Nedávný obsah od Golascz

  1. Osada Kleopatra, v rozlišení 2560 x 1440 nelze přibližovat/oddalovat mapu

    Svět: A Prohlížeč a verze: Chrome - Verze 83.0.4103.61 Popis chyby: Při rozlišení QHD 2560 x 1440 nelze v osadě Kleopatra(netuším jestli i v ostatních osadách) oddalovat/přibližovat mapu. Screenshoty: Jak často se chyba vyskytuje: vždy Detail chyby: vždy - při snížení rozlišení vše...
  2. Diskuze o Dnu sv. Patrika

    Je to celkem jednoduché, ale náročnější na čas. Na testu to skončí za necelé 3 dny, 2lvl u všech budov asi bez dia neklapne, vidím to tak na základ + 2-3 vylepšení. Ale je možné, že jsem to hrál špatně :D.
  3. Diskuze ke kulturním osadám

    "Náhoda" provází celé FOE...... a nesoutěžíme mezi sebou, ne?...tak je jedno jaké má kdo kameny na začátku a kolikrát mu padne 4násobek. Myslím že rozdíl v délce dohrání bude maximálně 24 hodin u těch co tvrdí, že mají ze začátku horší podmínky. Prostě je to hra ve hře a má jiná...
  4. Diskuze ke kulturním osadám

    Jestli jsem to dobře pochopil, chceš prostě koupit rozšíření jen za sekyry..........to můžeš, ale pak si nekoupíš nic za další suroviny....jelikož s každou 3tí a další koupí rozšíření za stejnou surovinu se zvedají ceny i těch za ostatní suroviny....
  5. Diskuze ke kulturním osadám

    Já myslel, že ta osoba co nás provází eventem je muž.......a ejhle, ve třináctém úkolu - "Chtěla bych pro tento účel krásný trh." - :D - zní to trošku přihřátě a nebo je to fousatá ženská? :D
  6. Diskuze ke kulturním osadám

    Já také počítám tak 2 dojetí osady a přestane mě to bavit. Uvidíme, třeba další osady(Kleopatra...) budou mít i něco jiného/zábavnějšího...
  7. Diskuze ke kulturním osadám

    Zdravím, hraji Vikingy i na betě od začátku. Nezkoumal jsem je tam nějak podrobně a díky moc konotce za radu stavět jen 2 rozšíření za jednu surovinu. Kameny nekameny - je to záměr vývojářů abychom trochu přemýšleli. Aktuálně mám 3 osady. V nejrychlejší jsem dnes odpoledne zadal první...
  8. Diskuze k historickému okénku: Čingischán

    už konečně :)
  9. Diskuze k historickému okénku: Čingischán

    Na Pc mi v 10 naskočilo jen velké okno, že začíná akce a dole už běžel odpočet 5 dní a nějaké drobné.....
  10. Diskuze k historickému okénku: Čingischán

    Super.....okno s akcí naskočilo....odpočet do konce započal....ale ikona s úkoly nikde :D
  11. Zadání soutěže: Osmisměrka

    1. Maják, menhir, ruina, král, med, májka, jíl, sklo, mapa, eben, huť 2. Zbylo 0 písmen, použity 4 písmena s čárkou. Nejvíce členů z jednoho cechu 17. Arvahal - Liga vyjímečných
  12. Diskuze k aktualizaci 1.129

    Mám VB na boj, navýšil jsem útok v krčmě, vychlastal všechny lektvary co jsem měl v inventáři, ale prostě velmi velkou armádu nedám, pokud jsem včera vlezl do nové doby.....tedy dnes opravdu nesplnitelné bez alespoň dvou jednotek ze stejné doby. Zítra budou jiné úkoly, co se dá dělat.
Nahoru