Nedávný obsah od Green Jane

  1. Green Jane

    Ahoj Gensi , chtěla bych ti oznámit , že za pár dní končím ve Forge . Děkuji ti za pomoc při...

    Ahoj Gensi , chtěla bych ti oznámit , že za pár dní končím ve Forge . Děkuji ti za pomoc při budování mého města . A hodně štěstí ve hře ! :cool: :cool: :cool:
  2. Green Jane

    Život lidskej je tak složitej , že samotnej život člověka je proti tomu úplnej hadr ! ( viz...

    Život lidskej je tak složitej , že samotnej život člověka je proti tomu úplnej hadr ! ( viz Švejk) :cool:
  3. Green Jane

    Návrat do města po útoku na souseda

    No nevím jak vy , ale mně se zrovna tohle moc nelíbí. Asi jsem citlivka . Hraju taky Elvenar a tam nic takového není . Tak jsem dneska ráno zírala , když mně to taky postihlo . No nic - dělám si legraci ! Taky se budu muset trochu "porozhlídnout" ! :cool:
  4. Green Jane

    foe helper

    @Cliffs To je věc názoru . U mně je to přesně naopak . Ale každý si hraje po svém . Hodně zdaru ve hře ! :eek: :eek: :eek:
  5. Green Jane

    foe helper

    Jak tak koukám na ty reakce na hru , tak bych chtěla něco navrhnout : když vás už nebaví Forge , zkuste Elvenar . Řekla bych , že je pružnější a taky zajímavý . A je to změna . A jak známo - změna je život . Zdravím všecky úspěšné hráče! G.J. :eek: :cool:
  6. Green Jane

    Fraška života letí kupředu jako splašená herka a diváky už pramálo zajímá zápletka prvního aktu...

    Fraška života letí kupředu jako splašená herka a diváky už pramálo zajímá zápletka prvního aktu ! ( viz Hogo Fogo z "Limonádníka) . :eek: :eek: :eek:
Nahoru