Nedávný obsah od inquisitor RAVENOR

  1. Změna nebo úplné zrušení cechovních válek - CvC

    CVC na mobilu lze hrát. Stačí mít nainstalovany prohlížeč pufin
  2. O Galatské věži

    Bodré podoledne, já ji nemám a chci ji. Děkuji ;)
  3. Projekt lovec - SIRDVORIS CZ

    Mob.tel-android 1. V přehledu ve velkolepých budovách, při zobrazení přehledu vložených bodů je text ořezán nahoře i dole. Takže je nečitelný. 2. V expedici při kliknutí na odměnu v bedně, text s informací zůstává stále na obrazovce. 3. V rozáriu je při výrobě surovin obrázek vyrobit za 24h - 0...
  4. chyba-lišta vyzkumnych bodu

    Zdravim díky. Jinak časomíru na liště to vynuluje i v případě, když navštívím krčmu. Pokaždé. Dělá to na mob.tel, android. Jinde vyzkoušeno nemám.
  5. chyba-lišta vyzkumnych bodu

    Zdravim. Kdyz vyberu z vyrobny vyzkumne body nebo je koupim a umisti se na listu VB vynuluje se cas vyzkumnych bodu na 60:00 vzdy. A zacina pocita zase 1h i kdyz zbyva 5min. Diky.
  6. update.

    Jo mam to. Super díky. Předtim byla totiž záložka vedle bodu vyzkumu. Nicméně mi už hra 4x spadla. Hraji na mob.tel.android. děkuji za radu.
  7. update.

    Zdravim, po dnešnim updatu mi zmizela záložka jarní událost. Úkoly lze ale plnit dál. Takže ani nevidím, zda se mi započítaly lampióny. Děkuji.
  8. Plenění zboží

    Zdravim, stejny problem. Po posledni aktualizaci se nezobrazuje mnozstvi uloupeneho zbozi.
Nahoru