Jakubas z Poděbrad nejnovější aktivita

• Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od ufík123 ve vlákně Hlasování - nápady - únor 2021 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Omlouváme se za zpoždění, ale přišlo to až nedávno. Vyjádření k návrhům: 1) Změna typu budovy pomocí výběrové sady - nejedná se o návrh...
  • Pro
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od Svatej ve vlákně Diskuze o PvP Aréně s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tady přece nejde o to co se tobě nebo mě líbí či nelíbí, ale o ten odpad co ti lítá z klávesnice. Věděls že silné emoce mají negativní...
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od Mrtvejmagor ve vlákně Nepřipočtení jednotek do úkolu s reakcí Poděkování Poděkování.
    Páč tulák nemám žádný věk takže se ti nemohl přičíst
  • Ano
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Hlasování - nápady - duben 2021 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Malý technický problém, už můžeš normálně hlasovat
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od DeletedUser11304 ve vlákně Vtipník s reakcí Poděkování Poděkování.
    Recept: Doba přípravy: 5 minut Počet porcí: 1 porce Chod: hlavní chod Druh přípravy: vaření Ingredience: chleba 1 kus debrecínský párek...
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od DeletedUser11304 ve vlákně Vtipník s reakcí Poděkování Poděkování.
    Stařičká židovská babička vyhraje v loterii osm milionů eur. Novináři se k ní seběhnou a ptají se: „Co s tolika penězma budete dělat?“...
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od Svatej ve vlákně Vtipník s reakcí Poděkování Poděkování.
    Perly ze žákovských knížek ______________________ - Znehodnotil nástěnný výtisk Mendělejevovy soustavy prvků vymyšleným prvkem...
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od Svatej ve vlákně Vtipník s reakcí Poděkování Poděkování.
    Dnes ráno jsem seděl na lavičce vedle bezdomovce. Zeptal jsem se ho, proč takhle skončil. On řekl: "Do minulého týdne jsem měl ještě...
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od DeletedUser14042 ve vlákně Vtipník s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tati, proč musí být na svatbě svědkové?" „Protože by tomu po čase nikdo nevěřil.
    Přijde frajer poprvé do posilovny a hned se ptá trenéra: "za tři dny mám rande a chtěl bych na ni fakt zapůsobit, který přístroj mám...
  • Jakubas z Poděbrad reagoval(a) na příspěvek od DeletedUser14042 ve vlákně Vtipník s reakcí Poděkování Poděkování.
    Rusové válčí proti Slovákům. Jeden Rus se zeptá svého spolubojovníka: "Nevíš, jak se řekne slovensky mír?" "Vím, mier." První Rus vezme...
    WinJete, ten fakt pobavil :):) Za totality přijel turista do městečka, kde byl jen jeden hotel, a ptá se recepčního, jestli mají ještě...