Nedávný obsah od jaromires

  1. jaromires

    Povídání o Dni sv. Patrika 2021

    Já na konci otvírám jen jednu truhlu vždy zadara;)Jinak to nemá smysl ten bordel znich pro mě zbírat;)Úkoly ve městě plním vždy všechny a jsem spokojenej;)Rozhodně znich mám lepší odměny nežli z těch truhel na konci za kotle;)
  2. jaromires

    Nová VB PRAŽSKÝ HRAD

    Rozhodně radši Karštejn nebo Čapí Hnízdo pač Andreje Babiše znají všude...:DDDD
  3. jaromires

    body výzkumu do inventáře

    Zajímavé, na Wiki jsem teda nenašel nic psáno o tom že by Arc automaticky ukládal Body Výzkumu do inventáře...:DDD Navíc se musím na Wiki kouknout kdeže tam je psáno že při náhozu ,1.9 mi ty Body Výzkumu Arc ještě zdvojnásobí nežli mi je uloží do inventáře...:DDD
  4. jaromires

    Diskuze o Forge Bowl 2021

    Tak dobývej oblasti z dalších dob kam se teprve posuneš ne ?? Já taky v Koloniální době dobyl oblasti o dvě éry výšše.;)
  5. jaromires

    Velkolepé budovy - chybný příhoz bodů

    Mě se ty přebytečné body taky vždy bud vrátili do inventáře nebo mi zůstali na liště, ale že bych nahodil první místo odečetlo mi to body a skončil bych třeba třetí jak píšeš se mi tedy nikdy nestalo.
  6. jaromires

    Velkolepé budovy - chybný příhoz bodů

    Každému hráči se někdy stalo že při nahození skončil na šestém a nebo na jiném místě bez odměny. Takže ti doporučuji bud si to nahodit a pojistit tu pozici okamžitě celou aby tě nikdo nemohl přehodit, nebo si nahod u někoho jinného kde ti bude stačit nahodit méně bodů. Navíc vpravo nahoře je...
  7. jaromires

    O Galatské věži

    Ten význam je v % u Galatské věže šance na odrazení, stejně jako je v % šance u studánky přání na diamanty :)
  8. jaromires

    O Galatské věži

    Já už jí postavil a zatím před rabováním chrání tak jak má ;)
  9. jaromires

    O Galatské věži

    Tak nahazuj pozice u Galatky u sousedů a přátel kteří jí mají a postav si jí pak sám ne ;)
  10. jaromires

    Galatská věž

    TVL náhodou Věštkyně z Delf na nic není, vzhledem ke svému půdorysu 3x3 dává na vyšších levlech slušnou dávku kladívek;)A těch při eventech nikdy není dost;)
  11. jaromires

    Událost válečné tažení.

    nejhorší event byl Den svatého patrika ;) Fotbal i žáby jsou fajn;)na válečné tažení bych se leda tentononc;)
  12. jaromires

    Povídání o Halloweenu 2020

    Já taky našel všechny kromě první panenky v druhé řadě dole a kromě té opičky :) Ale beru to sportovně že sem je tam vůbec neměl a byl sem tím pádem diskriminovanej:)
  13. jaromires

    Galatská věž

    Však Věž Galata bude dávat ochranu proti rabovaní v určitých procentech podle jejího levlu kam až jí vytuníš ;) Jen musíme počkat až jí i s osadou Aztéků oficiálně přidají do hry v aktualizaci;)
  14. jaromires

    Krčma

    Přesně tak chod k sousedům do krčmy a oni budou chodit k tobě. Každý hráč si musel ušetřit stříbrnáky a koupit si za ně v krčmě všechny židle, ubrusy, podnosy a podlahy sám. ;)
  15. jaromires

    Bonusy Kulturních budov

    Já si myslím že i tak by je nikdo nestavěl, pokud by to nevyžadoval příběhový či eventový úkol. ;)
Nahoru