Nedávný obsah od jennys

  1. 1. den

    12 dárků
  2. Pexeso

    jennys, Cirgard, A5-G3
  3. Diskuze k aktualizaci 1.52

    No, já zase musím říct, že po této aktualizaci se nemůžu připojit, natahování dojede na nějakých 83% a stop, sekne se. Možná asi chybka proti antiviru, nevím, jsem jen cvičená opice v použití pc a mám prostě po aktualizaci problém...
  4. Propuštění a opětovné získání sektoru.

    Prosím Vás, přečtěte si ještě jednou moji poslední větu z dřívějšího příspěvku a popřemýšlejte... Aby bylo jasno, s Trojanem PLNĚ SOUHLASÍM! A jestli někdo řeší formu příspěvku, pak možná nechce koukat mezi řádky, víc snad už doufám říkat nemusím...
  5. Propuštění a opětovné získání sektoru.

    Děte do háje, konečně někdo, kdo se naučil vydrbat se systémem a vy byste ho hned sundali, no to je podle vás demokracie? Takhle jsme si tu absolutní volnost nepředstavovali, styďte se!!! Ať žije anarchie... Doufám, že nedostanu banán, pokud mě někdo nepochopí...
  6. průzkumník na cestě byl po aktualizaci zrušen

    Svět: cirgard Prohlížeč a verze: google chrome, 1.12 Popis chyby: před cca dvěma dny jsem zaplatil za průzkum nového území po dobytí Garrinctonu (97000), ještě včera chybělo průzkumníkovi asi den a 14 hodin, dnes po přihlášení jsem zjistil, že musím zaplatit a poslat jej na průzkum znovu...
Nahoru