JOSEF 70 nejnovější aktivita

• Ještě lepším řešením JE funkce "Překlopení" Tou se zprávy překopírují do dočasného vlákna "Ke čtení" a přesypou od nejstarší po...
  • JOSEF 70 přidal/a vlákno na Speciální zboží.
    Mám dvě otázky. První--Proč i v herní době budoucnost není speciální zboží lunární helium 3 a i na mapě této doby nejsou...
  • JOSEF 70 odpověděl/a na téma FOE II.
    ARC v době bronzu= zboží vyměním hned-postavím v bronzu ARC a dohodnu si že výzkumné body s přídavkem dám hned jak vyzkoumám...
  • JOSEF 70 odpověděl/a na téma FOE II.
    Proč myslíš že je tam úsměv trocha přehánění neuškodí-hned je živo :))---to že je ARC možný o pár dob později problém neřeší--Koloniál s...
  • JOSEF 70 přidal/a vlákno na FOE II.
    Blíží se 10 LET FOE. Přibyla hromada nových herních dob a i při snaze jsou to přílepky a ne plně zamontované součásti hry .Navíc první...
  • JOSEF 70 odpověděl/a na téma Přátelé a zprávy.
    Jako nápady mám DOBRÉ-JEN NEMOHOU být propracované ABY šly PŘÍPADNĚ "Napasovat" do hry bez jejího sesypání. Podrobnosti jsou jako ukázka...
  • JOSEF 70 přidal/a vlákno na Přátelé a zprávy.
    V rámci cechu když chci poslat skupinovou zprávu jde vybrat jednoho člena k poslání zprávy a použít "přidat všechny členy cechu"-a mám...
  • JOSEF 70 komentoval(a) profilový příspěvek uživatele MadnessFalax.
    To-jak-porostou...
  • JOSEF 70 komentoval(a) profilový příspěvek uživatele MadnessFalax.
    Když-ti-14dní-připadá-dlouho:-))
  • Ale kdepak spočetli by si že hráči nevydají v průměru XY diamantů na event díky lístkům ale vydají 1,5 XY diamantů na dokončení...
  • Nemuseli by vyvažovat nic eventová měna z eventu by stačila na hlavní výhru i bez expedic- dobrý hráč expedic by ziskem eventové měny v...
  • Chcete oživit CE ?,-- dejte do výher 64/64 na střídačku výrobce saní + jeho vylepšení jako novinku ----o jednu či dvě možnosti na...
  • Hra umožnuje dát rychlým výzkumem kolonii Mars svobodu dříve než hráč začne plnit ( o splnění ani nemluvě) příběhové úkoly kolonizace...
  • JOSEF 70 odpověděl/a na téma " cechovní herní doby".
    Je li nenormální sestup z cechovní herní doby -návrat -sestup pak jsou nenormální CB s kolečkem diamant liga -platina- diamant --...
  • JOSEF 70 odpověděl/a na téma Cechovní expedice.
    Náhodou Notre Dame je čistě ozdobná VB -znak že si jí mohu dovolit- něco jako pozlacené brnění :)) Navíc mi podsouváte že bych trestal...