Nedávný obsah od JOSEF 70

  1. Rework Chrámu relikvií

    Spíš by se mi jako druhý bonus líbilo X % šance na výhru X násobku výhry v dalších X střetech expedice :-))
  2. O Galatské věži

    Cena NULA zboží to snad ne ?? Alespoň 5x20 ks doby železné...
  3. Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

    Aktivní bonus VB je to co za aktivní bonus programátoři hry určí i když je to cokoli--- to samé pasivní :-))
  4. Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

    Nová VB--- její bonusy----Bonus aktivní= přidá VB postaveným v JEJICH době určitá % navíc podle SVE úrovně. Bonus pasivní- určitý počet drahokamů starožitníka za den podle SVE úrovně. Cena pouze zboží planetek 5x600----- velikost 7x10
  5. Událost válečné tažení.

    Proti--- 1) chybí volba možnosti u úkolu a to nejlépe nebojová. 2) Agresivní oblast řízená PC se hodí do CB nebo C v C ale ne do události či kulturní osady.. 3) Návrh bez útočného PC se rozsahem a délkou spíš podobá ZAJÍMAVÉMU popisu bojové části MOŽNÉ nové kulturní osady ŘÍM s...
  6. Aktivní nezávislé oblasti v CB a C v C

    No asi jsem mohl líp no...
  7. Aktivní nezávislé oblasti v CB a C v C

    To už muselo být už hodně dávno.. Hned jak se zjistilo že nutí při hře víc uvažovat :-))
  8. Aktivní nezávislé oblasti v CB a C v C

    Současný stav : Nezávislé oblasti na obsazení jedné z nich neodpovídají...
  9. volitelná obtížnost oblastí C v C

    problém je že kontrola textu nenechá mezeru entrem jak je..
  10. volitelná obtížnost oblastí mapy v CB

    Já bych rád ale když použiji enter kontrola textu mi spodní řádek vrzne do horního a je z toho slepenec. Asi takto Současný stav
  11. volitelná obtížnost oblastí C v C

    Já bych rád ale když použiju enter kontrola textu šoupne větu na horní řádek... asi takto Současný stav
  12. volitelná obtížnost střetů v expedici

    Celé je to o tom že tu nikdo návrh důkladně neprobral a jako protiargument neuvedl toto.. Opravdu silné cechy si nepotřebují hru ztěžovat kvůli pár % odměn. Hrají v první řadě o co nejbezpečnější jistotu prvního místa v pořadí expedice . Nejlépe i v cech žebříčku . Stačily tři věty --ale ty...
  13. Urbanismus měst

    Prodávání VB z vyšších dob hráčům z dob nižších vymizí samo jak přebytky zboží budou končit v CB :-)) Na to aby se víc stavěli budovy odemčené z výzkumu stačí aby byli renovační sady o hodně vzácnější:-))
  14. Urbanismus měst

    Tím vlastně říkáš že když postoupí o jednu herní dobu jeho budovy poskočí o dvě. :-)) Zajímavý pohled na hru i návrh co tu je. :-)) Pak ovšem žádný návrh nemá hlavu ani patu :)) Příště v návrhu čti všechno tady hlavně plný význam výrazu "dob minulých" A také ber na vědomí že současná doba je...
  15. volitelná obtížnost střetů v expedici

    Kdyby jsi četl tak píšu o EXPEDIČNÍCH LIGÁCH -a nevím že by takové byly v CB , Rozdělení expedic do jednotlivých lig má smysl-- pokus i když nedotažený už v expedici je.-- Dělení cechů do stejné desítky počtu členů to ale nestačí ,, A že píšu PEVNOSTI místo střet-- který je i v CB---- no...
Nahoru