Poslední aktivita uživatele Joxer

1. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele LordFrunDor v tématu pár postřehů.

dudasek: Přesně tak jak to popisuješ. Vybere to všechny dostupné budovy ve městě najednou.

17. srp 2019 v 22:09
  2. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele dudasek v tématu pár postřehů.

jak je to s tím hromadným výběrem z 5 dia?nabouchá to lištu například na 458?

3. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele Mrtvejmagor v tématu pár postřehů.

Proto nemám galaxii :p:p:D

4. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele LordFrunDor v tématu pár postřehů.

Galaxie se aplikuje i na výběr za 5 dia. :) Akorát že zcela náhodně. :D Holt nesmíš mít ve městě budovy, u kterých by tě ten dvojitej...

5. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele Dennis Bergkamp v tématu pár postřehů.

A jaké navrhuješ jiné řešení? :D

6. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele d arvit v tématu pár postřehů.

všechny věci by se hodily a já bych byl pro, všechny už se řešili xkrát a stejně se doted nic nezavedlo ani nejdou zvěsti že by se něco...

7. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele Monkeyskunk01 v tématu UŽIVATELSKÉ FUNKCE Rychlejší výstavba za Dia.

PRO Na tohle jsem taky narazil, tak jsem googloval zkratky, ktere normalne nepouzivam a velmi me prekvapilo, ze zkratka pro potvrzeni...

17. srp 2019 v 22:07
  8. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele lenadam v tématu UŽIVATELSKÉ FUNKCE Rychlejší výstavba za Dia.

PRO

9. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele Dennis Bergkamp v tématu UŽIVATELSKÉ FUNKCE Rychlejší výstavba za Dia.

PRO. Taky mě to zdržuje. Stačilo by to vyřešit stejně, jako je v jiných aspektech hry. Objeví se při prvním použití okno, jestli si...

10. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele d arvit v tématu UŽIVATELSKÉ FUNKCE Rychlejší výstavba za Dia.

pro a klidně bych to rozšířil o potvrzovací okno: opravdu chcete zbourat tuto budovu?? je to paráda když chci zbourat 30 dekorací (v...

11. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele Mrtvejmagor v tématu UŽIVATELSKÉ FUNKCE Rychlejší výstavba za Dia.

pro taky mě to tam štve, a od dudaska je to sice pravda ale je to další zdržení

12. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele Dan 77 v tématu UŽIVATELSKÉ FUNKCE Rychlejší výstavba za Dia.

Pro (Dudaskem zmíněné alternativní řešení vyžaduje další zdržování se zbytečnými úkony.)

13. Joxer poděkoval/a za příspěvek uživatele Peterson96 v tématu UŽIVATELSKÉ FUNKCE Rychlejší výstavba za Dia.

Proč toto téma? Protože se při výstavbě budov zobrazuje pole "Okamžité dokončení za xx dia" (http://prntscr.com/oplaek). Trvá asi 10...

14. Joxer odpověděl/a na téma UŽIVATELSKÉ FUNKCE Rychlejší výstavba za Dia.

PRO

17. srp 2019 v 16:49