Nedávný obsah od Joxer

1. Joxer

Diskuze o 1.178

U mně stejnej problém. Svět "E"
  2. Joxer

Změna jména hráče v běžné verzi hry

ANO. Jen bych to limitoval na maximálně jednu výměnu. Pokud bys snad i pak dala špatnou přezdívku, tak už to snad neni o omylu nebo tak. Pokud budeš zadávat dokola nové přezdívky, tak asi nemáš vybráno dobře nikdy ;). Navíc při častém měnění přezdívky to u jiných her řešili přidáním ID hráče pod...
  3. Joxer

BUDOVY Potvrzení uzavření úrovně VB

Pokud jde o to, aby hráč nepřišel o body při nahazování VB, kdy ještě neni pro něj dostupný info o vložených bodech, tedy když dochází k přijmutí vkladu i přes to, že v závěru si to veme míň bodů, než je vyplněné při vkladu, tak souhlasím. Za mně PRO návrh
  4. Joxer

Výzkum - nové prostředí

Nemusíš zákládat další téma. To co se týká tvého příspěvku, je probíráno zde
  5. Joxer

Diskuze o Dnu sv. Patrika

Nevim, jestli to patří sem, nebo bych to mněl dát jako hlášení chyby v překladu, ale v té minihře mi to nahoře v požadavcích píše, že můsím povýšit x krát "továrnu na koláče", ale plní se díky povyšování "továrny na dorty".
  6. Joxer

Diskuze o novém stromu výzkumu

Jelikož jsem se stal taky tím šťastným, na kom se to testuje, tak plně souhlasím s tímto zjištěním. To, jak je to vyobrazený zde se zdá být v reále fakt mnohem horší. Pokud je to v zabalené formě, tak je to i hezký, ale jak si rozklikneš dobu výzkumu, tak mám mnohem opačnější pocit. Mně to hodně...
  7. Joxer

Já dám do lišty 100b z inventáře. viz antiope bílá ;) Jsem na pc na mobilu nevim jak tam to jde ;)
  8. Joxer

Otevřeš inventář a naklikáš do lišty 100 bodů ne 10. Pokud to děláš takhle po 10 a zavřeš,tak se nedivim, že tě výzkum nebaví.;) Jinak souhlasím s příspěvky výše. Vše super ale ta světlost nic moc. Tam by to chtělo dopracovat a pak palec nahoru :cool:
  9. Joxer

BUDOVY Nová velkolepá budova - Vesmírný výtah

PRO
  10. Joxer

Diskuze o vylepšení fóra

Nějak mi to vypaluje zorničky. ten slabej kontrast je šílenej, nemůžu nějak zaměřit ani tu černou korunku. Nervoví tiky jedou na plno. Dobrej nápad na zvýšení návštěvnosti pro ty, co si chtěj uchovat oči zdravé. :eek: Světlé pozadí s nekontrastním textem a s tmavim okolim okolo příspěvkového...
  11. Joxer

Diskuze o Halloweenu 2019

Taky si na ně počkám. Zatím jsem neutratil jediný cucátko.. čekám :cool: Kdyby byla jako denní odměna antirenovačka, tak by ti temná brána taky nebyla dobrá :D
  12. Joxer

Diskuze k podzimu 2019

Miko, mateš svůj vlastní jazyk a pak se snažíš tomu uvěřit. Pokud jsi poskočil moc rychle v dobách a máš malé město a máš v něm málo VB a sklízíš málo kladívek a mincí a máš málo surek, protože je nemáš jak získat, protože budovy na VB, mince, kladívka, suroviny a voj. jednotky ani vlastně nemáš...
  13. Joxer

Diskuze k podzimu 2019

Tak tohle číst je fakt záhul. Nejde o dvojí metr, ale o to, že hráč nemůže být trestán za svojí schopnost dosáhnout konce expedice ještě před nabídkou tohoto úkolu. Dochází ti vůbec, že hráč co dokončí všechny úrovně, se již nemůže této expedice účastnit a tak splnit případný zadání v úkole se...
  14. Joxer

OSTATNÍ vlastní ikona zpráv

PRO
  15. Joxer

Poznámkový blok

Poznámkový blok existuje jako samostatná pc aplikace a nebo online aplikace, kterou můžeš navštěvovat přes mobil i pc. Bylo by to jen to, co již můžeš běžně používat, jen v tomto případě jako součást hry. Pro mě osobně to moc zajímavé neni a sotva bych to využil, ale nebylo by to nic, co by mi...