Nedávný obsah od JTrucker

  1. JTrucker

    Hostina ke Společenství 2023

    Ahaaaa, to jsem netusil a je to tak, ja tam mam jen jednu radu cen. Coz je mi naprosto jedno, protoze bych si stejne nic nekoupil, ale souhlasim s tebou, ze to je stupidni. Sice je dokazu pochopit (na bete je maly vzorek lidi a navic je to "specialni" skupina silencu, ne skupina beznych hracu)...
  2. JTrucker

    Hostina ke Společenství 2023

    Pockej, ted ti nerozumim. Ono to na live nebude? Ty dve rady ke koupeni?? Nebo jak to myslis, ze nejsou pro vsechny. Vsichni si prece muzou koupit, pokud chteji, ne??
  3. JTrucker

    Hostina ke Společenství 2023

    Tim potvrzujes moje slova. Hrajes gratis a BUDES mit vse... Neni to hned treba... Plnou eventovku (treba tady z toho novyho "petrika" dostanes jen za ukoly, bez ligy. Stejne tak v dalsim eventu co bude, na bete uz skoncil. Ligu neresim, vetsinou jsem v amaterske nebo bronzove, bo hraju...
  4. JTrucker

    Hostina ke Společenství 2023

    Tohle platilo u PRVNIHO( Patrika. Tedy tusim pred 2 roky. Tenkrat bylo rozsireni hlavni budovy jako kazda TRETI cena mezi dvema "smetimi" v cenove liniii a bylo vicemene nutne otevrit truhly tusim 3x, kvuli tem rozsirenim co jsi dostal za vsech 6 truhel. Jinak jsi musel otocit mestecko silene...
  5. JTrucker

    Hostina ke Společenství 2023

    No v zasade, v principu - v kazde online hre si muzes neco zaplatit a ziskat neco navic. jeslti je to extra brneni, mec, budova, extra herni menu apod. Tak to je a bylo vzdy a vsude. Neni tomu jinak ani v Inno. A nikdy nebylo. Vzdy byli platici hraci a pak ti co hrali zadarmo To se naprosto...
  6. JTrucker

    Hostina ke Společenství 2023

    Neni to tak strasny. Ke to stejny (matematicky) jak Patrik, ale jde to snadno... potrebujes 300 miniukolu za 20 dni = 30 kazdy dva dny... a takto snadno: Je JEDNO jestli je to rpvni, druhy, nebo trti nebo patnacty mestecko... Manazera banketu a povozu na lvl 3, ostatni vse na lvl 2, jen kdyz...
  7. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    PS kartografa jsem v prvni sade nedostal a utracet 3000 dia za "smeti" s rizikem, ze stejne nebude ani v druhe, tak to ho radeji ozelim. A predpokladam, ze nebudu sam. Dobre ti tak, Innogames. Pokud jste chteli neco nerfovat, ze je budeova moc silna aby jich hraci meli "deset", tak jste to meli...
  8. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    HAHAHA proc mne vubec neprekvapuje ze Inno nerflo neco uprostred eventu? A to to meli moznost otestovat na bete. Takze jejich posledni veta z toho anglickeho fora "doufame, ze nam muzete prominout bla bla bla " Tak NE, nemuzeme prominout a prosil bych moderatory, aby to predali vys. Nemuzeme...
  9. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    @sabinabetty Dotaz - zmenilo se neco v tom, ze klic ma byt vzdy jen "na kazdem druhem hracim poli"? Ja mel ted 3x shuffle a na vsech 4 hracich polich BYL klic. Jednou jsem ho tedy nasel driv nez prislo shuffle ale i pote se na dalsim zase objevil. Ja sice vim, ze i to "na kazdem druhem" bylo...
  10. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    Neboj, dockas se... Innogames oprasilo St. Patrika, dalo mu novou grafiku a bude hne jakmile skonci tenhle event. :) Zalezi na tom co chces. Pokud chces hlavni vyhru, je Shuffle tvym spojencem a v idelanim pripade ho budes mit velmi casto a nejlepe ihned po otoceni kamenu "2x". Na rozdil od...
  11. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    Pokud chces kalendar, BUDE te to stat diamanty. Nejde udelat zadarmo. Jakoze doopravdy, matematicky to nejde. Takze se musis rozmyslet sam, jestli chces hrat gratis nebo s placenim, podle toho, co chces ziskat. (Nic proti placeni, programatori museji taky z neceho zit, ja to rikam ne jako...
  12. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    ehm to ti nerozumim. Jak chces u tohoto premyslet? Strategie neexistuje, je to jen nahoda - musis proklikat (bez ladu a skladu) doubloony. Kompletne bez premysleni. Ale klidne u toho muzes myslet... treba na to, co si das k veceri :cool:
  13. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    No to rozhodne neni. Pokud jde o delku, rychlost a nutnost klikani, je to zcela totozne s vanocnim eventem. Jen jsou tam jina cisla ve smyslu % zisku toho ci onoho a jiny pocet "darecku" (=kamenu) a jiny pocet "hvezd" (=doubloonu) a jiny postup v rade vyher...
  14. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    Je treba si uvedomit jednu vec, ktera v jejich oznameni samozrejme neni napsana: Kalendar je (stejne jako ve vanocnim eventu) pouze pro platici hrace. Je matematicky nemozne ho udelat zadarmo (kdo tvrdi opak tak zcela otevrene lze). Neni to ten princip kalendare, jaky byl v archeologickem...
  15. JTrucker

    Diskuze o Letní Události 2023

    Nepatri to k jine akci... Mapa pokladu je ekvivalent sobiho sprezeni ve vanocnim eventu. Kdyz otocis herni kamen se "zamichat", "Ukaz dve" nebo "Dvojity vyber" tak to je, jako kdyz jsi nasel soba. Ale co ti ten sob da si vyberes z nabidky dvou ruznych, anebo zaplacenim 50 dia si muzes vybrat obe...
Nahoru