Nedávný obsah od Kazatel Anton

  1. Kazatel Anton

    BUDOVA - Nová VB - Staroměstský orloj

    nápad na vb dobrý jsem pro
  2. Kazatel Anton

    Avatar a změna skinu

    Dostal jsem ještě zpětnou vazbu od hráčů na C a pro hráče na telefonu by to byla asi další paměť navíc, ale netuším jakou velikost paměti by to sebralo kdyby to prošlo.
  3. Kazatel Anton

    Záložky oblíbených armád

    Jednoznačně pro .
  4. Kazatel Anton

    Avatar a změna skinu

    Současný stav: Pouze jednoduchý avatar, při sečkání kurzorem na jiném hráči se ukáže stručná informace ve formě názvu města , popisku hráče, názvu cechu , doby ve které hráč je a oblíbené úspěchy. Nápad: Vyskakující okénko by mohlo být mnohem větší , kde by si mohl hráč vybrat skin pro celého...
  5. Kazatel Anton

    Zadání soutěže; 1. den

    1. studánka přání 2. švec 3. Alcatraz Hádanky: odpovědi od Kazatel Anton : 1. Má tvar mušle a zdobí ji 3 mořské panny. 1. Studánka přání 2. Látka, jehla a kus niti, to je moje živobytí. 2. švec 3. Ostrov se skalami v zálivu...
  6. Kazatel Anton

    Chat

    Oblast hry: Chat Současný stav:pouze šipka na otevření chatu Nápad: vytvořit malou lištu, kde v zavřeném provedení budou vedle šipky ještě tři okénka (globální, sousedský a cechovní )se signalizací aktivity Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ne Ahoj. Pokud někdo sleduje aktivitu na...
  7. Kazatel Anton

    Postih pokud se útočník vzdá

    Ahoj HENZIS. Trochu jsem to čekal, ale je to trochu jednostranné. Nevadí no, možná to tak bude lepší, ale za svým názorem si stojím. Poslední návrh , co mě napadl po přečtení příspěvku od groub b je, že by útočící armáda , která se vzdá byla označená a dostala nějaký časový postih k dalšímu...
  8. Kazatel Anton

    Postih pokud se útočník vzdá

    ... A pro vysvětlení, až do konce znamená využít naplno jednotky a terén a už mockrát se mi podařilo vyhrát beznadějné bitvy s mnohem silnějším protivníkem, a o ten herní zážitek bych přišel, kdybych se hned vzdal a pak mě těší i prohra když vím, že jsem pro výhru udělal maximum - a ano tohle...
  9. Kazatel Anton

    Postih pokud se útočník vzdá

    Tobě group b děkuju za názor. Zatím mám štěstí na stejně silné sousedy. Kdyby jsi , ale nakoukl a zjistil, že ten silnější tam nic nemá, tak samozřejmě zaútočíš a odplata je tvá. A když uvidíš, že nemáš šanci, tak se vzdáš (v tomto případě je to naprosto pochopitelné) a jediné o co by jsi přišel...
  10. Kazatel Anton

    Postih pokud se útočník vzdá

    Samozřejmě že můžeš Crackenosch, taky proto vedeme tuhle diskuzi :) a vůbec to není zvýhodnění neaktivních hráčů. A navíc definuj neaktivních ? :) To je jeden den,tři nebo týden ?? To, že se někdo z 50 sousedských soubojů 40x vzdá mi moc aktivní nepřijde a ještě bez postihu :)) Ono to je dobře...
  11. Kazatel Anton

    Postih pokud se útočník vzdá

    Zelde omluva, nenašel jsem. Aspoň jsem se pokusil no . Všem ostatním díky za příspěvky a komentáře a mějte se K.A.
  12. Kazatel Anton

    Postih pokud se útočník vzdá

    Dovolím si nesouhlasit. Když to vezmu do historie, tak také zjistíš, že útočící armáda "většinou" musela překonat obrovské vzdálenosti a měla obrovské náklady, takže vzít roha nebylo moc strategické. Navíc pokud byla tak blízko soupeře, že rozeznala jednotky ustoupit už nešlo. A obranná armáda...
  13. Kazatel Anton

    Postih pokud se útočník vzdá

    Nevím, proč se toho každý tak bojí. Vzdát se, znamená o něco přijít. Nikdy to nejde jen tak :) Takhle si útočník vybere jen slabší soupeře a u stejně silných, nebo silnějších jednoduše odklikne a hotovo. Navíc jeden den všechny sousedy ošmíruje a druhý den si podle toho poskládá útok, což není...
  14. Kazatel Anton

    Postih pokud se útočník vzdá

    Oblast hry:souboje Současný stav:pokud se hráč vzdá, nemá žádný bodový postih Nápad:bylo by spravedlivé, že pokud se hráč vzdá a uteče z boje přijde o nějaké body z PVP věží,nebo přijde o část jednotek(nebo třeba jen o nějaké body života u jednotek) - zabránilo by se tak "najukávačům"...
Nahoru