Nedávný obsah od King Estet I

1. King Estet I

UŽIVATELSKÉ FUNKCE VIP účty

Za mě ano jen pokud by to byly kosmetické úpravy budov,cest,dekorací i klidně VB ...
  2. King Estet I

Diskuze ke Karnevalu 2019

Já postavím dva sety a pár kousků udělám na 2 lvl.ale určitě ne celé...ale to mi nevadí...pořád je sada na 1 lvl než terasovka.
  3. King Estet I

Diskuze ke kulturním osadám

První osadu jsem stihl v prvním odměně ale druhou už nechci...budu si to pomalu klikat až dojdu na konec...pokud vůbec...s každou odehranou osadou by to mělo být lehčí....díky šanci na 4nasobnou výrobu.
  4. King Estet I

BUDOVY Využití nahromaděných vylepšení

Pro
  5. King Estet I

UŽIVATELSKÉ FUNKCE Úspěchy

PRO !!!
  6. King Estet I

Diskuze ke kulturním osadám

Pecka :-) emisari nám zůstanou na pořád i po dokončení osady a můžeme je v radnici střídat ?
  7. King Estet I

UŽIVATELSKÉ FUNKCE Popis budov v mobilni aplikaci

Díky !!!!!
  8. King Estet I

Tak já vážně už nevím.mam android a aktualni hru 1.1390 a vidím co mi dá tholos na 10lvl při motivaci i to co mi dá až bude motivována....jak tady mám vložit obrázek přes mobil ?
  9. King Estet I

Ještě mi prosím řekni jaky patch máš...já mám 1.139 a ty jako apple budeš mít 1.138 a tady je zakopaný pes.
  10. King Estet I

Dotaz musím udělat stejný postup při postnuti obrázku jako na PC když jsem pouze mobilní hráč?chci ukázat tady iphonakovi ze to chce je už dávno ve hře.
  11. King Estet I

Jde to vidět.jsem pouze mobilní hráč.vidim co dává pri motivaci!!!měl by jsis aktualizovat hru.
  12. King Estet I

Já si myslím že už jde vidět co budovy typu památník,tholos dávají při motivaci.
  13. King Estet I

OSTATNÍ Pozvánky do cechu

Pro
  14. King Estet I

Kolik zboží z prvních cca PĚTI dob, je potřeba v dobách následných ?

Dle mého potřebuješ max aktuální dobu a jednu zpět kvůli výzkumu.