Nedávný obsah od Kittanya

1. Kittanya

Sraz Vlkodavů číslo čtyry

Každým rokem sa nás slézá jak "Vlkodavi na pivo" na sraz čím dál víc. Letos byla zatím největší účast ze všech srazů v počtu 15+1. Vzhledem k počtu účastníků jsme zvolili i větší bejvák než temu bylo doposud a osvědčil sa. Opět sa lemtal Bernard, stává se tak již tradicí od druhého srazu...
  2. Kittanya

Třetí sraz Vlkodavů

Příspěvek vkládám opravdu pozdě, ale ošizeni nebudete. Třetí sraz se konal ve stejných místech jako loni. Sestava se krapet osvěžila a tradiční výlet "po vrstevnici" se tentokrát konal pod vrstevnicí. Tímto děkuji Thomasovi za krásnou prohlídku Josefovské pevnosti. Letošní sestava: Kubi...
  3. Kittanya

Diskuze k soutěži: Pexeso

Taky jsem byla v hádání štědřejší než byl reál. A přitom to byla tak pěkná soutěž, fakt mě bavila.
  4. Kittanya

Zadání soutěže: Pexeso

Obrázky: 1. Akademie 2. Arcologie 3. Autokino 4. Kasárna mušketýrů 5. Kasárna legionářů 6. Nábřežní rezidence 7. Ovocná farma 8. Pec na dehet 9. Továrna na keramiku 10. Továrna na mikrovlnné zbraně Vědomostní otázky: 11. Al-Rais 12. Nemá 13. Ano. Observatoř. 14. Žádný. (Při motivaci poskytuje...
  5. Kittanya

Diskuze k soutěži: "Forge of Empires kvíz"

Ahoj, i mně se tento typ soutěž líbí. Otázky nebyly jednoduché a člověk na nich chvíli musel pracovat a informace si dohledávat. Zajímavější by to bylo třeba s časovým limitem, kolik správných odpovědí je v dané době hráč schopen zodpovědět. Nicméně i já se přikláním k tomu, že v budoucnu by...
  6. Kittanya

Vlkodaví sraz číslo dvje 21. - 23. 8. 2015

A tady je takový výluh ze srazu. Příští rok nashledanou! http://kittanya.blogspot.cz/2015/08/druhy-sraz-vlkodavu-nove-mesto-nad.html
  7. Kittanya

Kdyžtak mi pak dej vědět osobkou ;-)
  8. Kittanya

Jak jste staří?

Jj, taky to bylo rozčarování na sraze, když jsem jako spoluzakladatelka cechu cepovala spoluhráče, motivovala ke hře, přikazovala, zakazovala, nakazovala apod. A ona ta holka je ještě žába o generaci mladší :-D
  9. Kittanya

Diskuze k soutěži: "Příběh cechu"

To si nemyslím. Napsat to mohl jeden, pak rozeslat pár lidem v cechu, co měli zrovna čas, ti to měli víceméně zadarmo a je hotovo. Spíš to bylo těmi prázdninami, sluníčkem a tak.
  10. Kittanya

Jelikož sa nám první sraz, sic v menším počtu, zato velice vydařil, sjedeme sa letos ve větším počtu. A jelikož teď nejsme takřka vázáni limitem, rozhodli jsme sa pozvat úplně všechny, kdož mají volný víkend. TECHNICKÉ INFO Sraz sa bude konat u Kubečkové a Mangoraje na chalupě u lesa. Je to...
  11. Kittanya

Předmět zprávy

[SPOIL] Júúúú, moje modlitby byly vyslyšeny:-D Jsem to měla trošku ještě víc vypiplat, nenapadlo mě, že když už to tam přidělají, tak sa to pohnojí tím, že předmět není viditelný v přehledu zpráv před otevřením, ale je tam vypsáno přehršle jmen členů. Že bych udělala další kouzlo?:-D
  12. Kittanya

Letní událost 2014 - diskuze

Na můj vkus má letošní letní kasíno příliš málo úkolů. Je to hned hotové a než event skončí, člověk sa tam nudí. Navíc, čím míň je úkolů, tím míň je lístků do kola. Takže až si hráč vypráská všechny lístky, žádné jiné nedostane. Diamanty v kole nebudou, ovšem dostat pěknou sbírku diamantů za...
  13. Kittanya

zrušit účet

Asi nejokamžitějším a nejefektivnějším způsobem, jak zrušit účet je porušit hrubým způsobem pravidla hry. Třeba sprostě nadávat hráčům na foru, ve zprávách či na chatu, založit si multiúčty apod. Jinak si počkáš. Dlouho si počkáš. Tedy pokud podpora nenakopne vrtulu a nepustí sa do teho hned.
  14. Kittanya

Vlkodavové pořádají neoficiální sraz hráčů FoE

Tak máme po srazu, už jsou všichni doma, baterky máme dobité na maximum a zde je odkaz o tom, jak bylo a máte tam i fotky. Ti kdo nepřijeli, vaše chyba, my si to užili na plné grády.http://kittanya.blogspot.cz/2014/07/prvni-sraz-vlkodavu-moravka.html
  15. Kittanya

Předmět zprávy

Ale umí, to není zase tak velký zásah a je poměrně jednoduchý. Ale asi má kotelník dovolenou :-D