Nedávný obsah od kouzelnik

  1. odměny z eventových budov v jednom okně

    Současný stav: z hromadného výběru města musí člověk několikrát zbytečně klikat,aby odstranil okna s odměnami z eventových budov Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano, nikde nic Nápad: bylo by fajn, kdyby na mě vyskočilo jen jedno okno se všemi odměnami jako je tomu třeba u semenné...
  2. Zkrácení trvání Cechovních bitev

    koukam jak mi zpravce fora prepsal slovo retardovanej na postizenej. :Dretardace je lekarsky vyznam, ne sproste slovo. ;)
  3. Zkrácení trvání Cechovních bitev

    ten Borat je snad postizenej. co post to cistej nesmysl. :-D
  4. Náhozy na VB, zase okraden + čištění VB

    borate, ty jsi fakt typek. okradas ostatni a pak places, kdyz o neco prijdes. sam okradam vsude kde to jde ve velkem a kolikrat jsem prisel o vic jak 2000 bodu behem vteriny. dokonce hned v dalsim nahozu znovu. to je proste riziko okradani. tak se s tim proste smir, nebo nepodhazuj ostatnim. :-DD
  5. Sněhová diskuze o Zimě 2022

    Hlavne v darcich to okrada. Mel jsem darek na zdvojnasobeni a dalsi darek ukaz dva. Logicky bych mel videt ctyri ne? Ale to se nestalo. Fakt nejhorsi event tohle.
  6. O Galatské věži

    kdyz uz vymysleli blbou galatskou vez, chtelo by to nejakou velkolepku, ktera by ji procentualne zase rusila. uz me vyslovene ta kravina se r e. k cemu mi pak je muzeum atlantidy?
  7. Statistika bojů

    Pro
  8. Diskuze o Mughalské říši

    doufam, ze pujde vyrabovat :-D
  9. Diskuze o 1.210

    hledani VB v globalu je super. jen je to uplne k nicemu, kdyz to nacte jen usmolenych prvnich 100 budov. :-(
  10. moznost aktivace/deaktivace chat ikonky v mobilni verzi

    pro. strasne me to vytaci. byt moznost vypnuti, okamzite to vypinam
Nahoru