Nedávný obsah od kukenss

1. BUDOVY Transportér

Ač jsem nepíšu tak toto je snad až příliš Chyba: asi Hledal jsem: ne Popis; Transportér vám dá od ledovky na lvl 1 cca 10 těch vzácných surovin - to je ok Uvažoval jsem o tom že bych to jinde postavil aby mi to dávalo medajle, ale zatím to nikdo menší nemá, a co mi vyrazilo dech???? Kámoš...
  2. lišta bodů výzkumu

a nebylo by lepší kdyby se tam rovnou vlezl 1000?
  3. Balíčky u studánek

jo právě nad těma studánkama byl malej diamant takže bylo vidět která dá diamanty a která ne
  4. Balíčky u studánek

čaute víte co by mě zajímalo kdysi dávno jsem tu na pár chvil viděl že místo toho balíčku nad studánkou bylo vidět která studna dává dia protože tam byl obrázek, ale za nějakou chvíli to zas nebylo to se mi líbilo a docela by to bylo fajn chápu že každej namátne hele postavím si galaxii a...
  5. OSTATNÍ stávající krámy na lvl 2,3,4,5

jako bylo by fajn dát možnost upgradovat stávající veci na více levlů třeba jednu terasku bych plácl na 2 a rázem by se spojily (místo stejné) 6x5 jedna by prostě zmizela a z druhé se stal lvl 2 kterej by dával 10 bodů (2 násobek výrob..) to stejné svatyně a posvátné stráže ten kdo hraje...
  6. MAPA ÚZEMÍ rozšíření

o tom sice vím, ale stejně si myslím že by bylo lepší mít nekonečné pole kde si můžete dát terasky, svatyně, prostě cokoli. vyprázdnit ho mohu i smazáním, protože z toho antikvariátu nebo jak se to jmenuje chci tak max 2 věci
  7. MAPA ÚZEMÍ rozšíření

zdar nevím sice jak se to tu zakládá tak to nějak zkusím :D a nevím jak se tu dělá anketa :((( ale můj názor je takový že mám plný invo samejch nesmyslů co není kam dát. něco třeba jako svatyně nebo studánky nebo farmy bych dal kdyby bylo kam. mě prostě štve že člověk jezdí expedice který...
  8. režim rekonstrukce

ahoj chyba režimu rekonstrukce dřív to jelo normálně, ale dnes po dlouhé době jsem chtěl něco předělat, kliknu na režim rekonstrukce a najednou mám v inventáři půl města. plno silnic, svatyně, studánky a tak. zkoušel jsem to i na víc světech a to stejný když kliknu na jeřáb tak tam s toho...
  9. nahazování PC

zdar a sílu se mnou tak ještě jednou jedá se o nahazování FB 1) co se týče mobilů nahodí 500 bodů naráz to jest cca 3s jednou jsem to zkoušel sice jsem nedošel na to jak hodit přesně ale fungovalo to rychle nyní k mojemu problému: hraju na PC a dřív jsem nahazoval velkolepky cca 3500 bylo to...
  10. chyba - výpis logu

zdar nikdy jsem téma nezakládal nebo tak ale zkusím snad to vyjde. měníte surky a ten co je dostane má výpiz že někdo od měj něco koupil a za co můj problém tkví v tom že ten co ty surky dá - možná já a sice jsi nejsem jistej zda jem je dal nebo ne a zda jsem dostal co jsem chtěl. možná jo...
  11. Náhozy velkolepých budov, úkoly, přestavba a zkratka k osídlení

1 a 7 pro zbytek je mi tak nějak celkem jedno
  12. UŽIVATELSKÉ FUNKCE Neaktivní hráči

Ahoj už delší dobu mě štve že k nějakym sousedům investuju body ale nevím zda ten hráč hraje nebo nehraje nebo jak. Tudíž moje investice potom tam jen leží a leží tam třeba měsíc nebo i déle. Může se cokoli stát, nepříklad hráč bude na dovolené 1 týden tak nebude na hře, nebo hru opustil a už...
  13. 4. den

8
  14. 2. den

15. 1. den

12