lawnot66

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

• Je to o ničem.Každý den nebo na konci soutěže jsme měli dostat vyrozumění.Mně to přišlo jako trapný vtip.Člověk si kazil oči,hledal dárky a nakonec žádný výsledek.Tím myslímze strany pořádajícího.No už vím na co se příště vykašlat.To bylo neorganizované.
    lawnot66
    lawnot66
    Je mi líto, že se nemůžete dočkat výsledků. Nyní už jsou však zveřejněny. Mějte na paměti, že o Vánocích a následujících svátcích člověk nemá čas vysedávat u počítače a navíc zaznamenávat stovky, dokonce víc jak tisíc soutěžních příspěvků.
    Všichni? To nevím ale bojem jsem to zatím celé nedal něco vyjednavam je to časově náročné tahat každou figurku a bonusy taky hraji roli
    To, že o někom napíši, že je trapný není dle zákonů ČR pohoršující či urážející. Jedná se pouze o názor a reakci na příspěvek. Podle zákonů ČR a EU mám plné právo říci svůj názor. Byl bych rád, kdyby to FoE respektoval a dodržoval.
    HENZIS
    Je potřeba si uvědomit, že fórum má vlastní pravidla, která jste porušil. Pokud si založíte vlastní fórum, na vlastních stránkách, pak si nastavte pravidla dle svých požadavků.
    Registrací na fórum jste se zavázaly tyto pravidla dodržovat.
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…