Nedávný obsah od lennyd

  1. Drobná vylepšení grafiky/ui

    Ahojte, sem tam mně napadají takové drobnosti na vylepšení. Nic z toho není nikterak nezbytné (informace se dají zjistit trochu složitěji jinak), ale implementace by možná nemusela být úplně složitá, tak jsem si říkal, proč to nezkusit... A) Ikona doby uživatele Několikrát jsem si říkal, že...
  2. Úkol: dokonči každou z výrob

    PRO. A stejně tak i u úkolů "Získej 200ks zboží od každého z tvé éry", tam mívám ten problém ještě větší, zjistit co mi vlastně chybí..
  3. pohodlnejsi vystavba

    A ještě vymyslet něco podobného i na "bourání". Takové ty úkoly "Získej 10000 spokojenosti", kdy člověk postaví X Bran nebo Tváří, zbourá, znovu postaví, znovu zbourá...
  4. Diskuze k Archeologické události

    Já to počítal trošku jinak - 6x svatyně znalostí (6vb + peníze), toto na stejné ploše (-cesty) 10vb + zboží + peníze. Super :)
  5. Anti-Renovační sada

    Případně by malá renovačka mohla dávat na výběr, zda jít nahoru či dolů. Jinak co se týče využití, tak třeba ve virtuálce se hodí zboží z ledovky kvůli přístavu (oprava lodě, lidi, atd). Zatím jsem v oceánu, takže s tím počítám a pošetřím si pro tyto účely nějakou terasku či kmenové náměstí.. PRO
  6. Zobrazení bonusů velkolepek v mobilní aplikaci

    Já bych to i chápal. Tvůrci mobilní aplikace nyní drží krok s tvůrci hlavní aplikace (tzn. co je implementováno do webu, je i v mobilní aplikaci - vikingové, přestavba, atd). A tudíž jim nezbývá moc času dodělávat věci minulé (tzn. ty, které byly dřív jen na webu a na mobilu ne)...
  7. Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2018

    Chybička v překladu?? https://ibb.co/cRJXcy
Nahoru