Nedávný obsah od Lenulililinka

  1. Lenulililinka

    Přílohy ve zprávách

    Pro
  2. Lenulililinka

    Hlášení o aktivitě/neaktivitě

    PRO ... Jakákoliv možnost jednoduššího zjištění aktivity/neaktivity přátel by byla super! Vyhledávání v Historii událostí je zdlouhavé a je vidět pouze týden a něco málo zpět, což je nedostačující, osobně nechci vyhazovat z přátel hráče, kteří si třeba užívají na Kanárech zaslouženou dovolenou a...
  3. Lenulililinka

    Úprava funkce ikony pro hromadný výběr

    :D ale no tak, hromadný výběr lze dělat jednoduchým přetáhnutím myši přes všechny budovy :) ale chápu, že pro ty, co už mají opravdu hodně budov k výběru jako LordFrunDor, by bylo pěkné řešení, které navrhl Silveralius, i mě by se líbilo :)
  4. Lenulililinka

    Úprava funkce ikony pro hromadný výběr

    Současný stav: Zatímco při kliknutí na ikonu Prázdné budovy (obr. 1) vám ihned najede střed obrazovky na spící budovu, ikona zobrazující hotovou výrobu (obr. 2) takto nefunguje, pouze nabízí možnost hromadného výběru za diamanty. Nápad: Byla bych pro změnu funkce ikony pro hromadný výběr, nevím...
  5. Lenulililinka

    Předzimní soutěž

    tak s tímhle budou ty Vánoce opravdu VESELÉ :)
  6. Lenulililinka

    Bonus z VB neaktivního hráče při dostavbě

    Ahoj, potřebovala bych vědět, zda dostanu bonus (FB, medaile, nákresy) za pomoc při dostavbě VB, pokud dokončím level VB u hráče, který už není aktivní. Děkuji za odpovědi.
  7. Lenulililinka

    Dostupnost cechovního fóra na tabletu,mobilu

    nechodí třeba proto, že se tam z tabletu a mobilu nedostanou :) ...je to jen můj názor, třeba se pletu, ale tím, že je Cechovní Forum dostupné jen někomu, tak vlastně naprosto ztrácí svůj smysl
  8. Lenulililinka

    Dostupnost cechovního fóra na tabletu,mobilu

    Nyní není cechovní fórum dostupné na tabletech a mobilech, pouze na PC. Navrhuji tuto možnost přidat i do mobilních zařízení. Téma jsem hledala a nenašla. Díky
  9. Lenulililinka

    K čemu slouží cechu medaile?

    Děkuji za odpověď.
  10. Lenulililinka

    K čemu slouží cechu medaile?

    Ahoj, zajímá mne, k čemu cechu slouží medaile. Nenašla jsem nikde odpověď a nevím, proč lze do cechu přispívat medaile, pokud pro ně není v rámci cechu využití. Předem moc děkuji za odpovědi.
  11. Lenulililinka

    Temple of the Kings

    Zdravím, rádi přivítáme nové členy do našeho cechu TEMPLE OF THE KINGS. CvC nevedeme, CB jsme v platině (povinná není, ale snažíme se ;)) expedice otevíráme pravidelně všechny úrovně, v celkovém žebříčku jsme 29., úroveň cechu je 46, což znamená 5 FB denně z radnice navíc, o 24% rychlejší...
Nahoru