Nedávný obsah od LivingPool

  1. LivingPool

    Tragické nedostatky

    Děkuji za upřesnění, na tomto výplodu jsme se shodli v cechu všichni, že nemá podporu je celkem jedno, ujistilo mne to v tom, že hra se stává nepříjemnou časovou zátěží s obrovskými nedostatky a nepřátelským herním systémem. K vyskakovacím oknům bych celkem směle oponoval a to hned 2x: 1. Pokud...
  2. LivingPool

    Tragické nedostatky

    Skoro měsíc a jako by nic vývojáře nezajímalo, dobrá, dávám tomu do konce března a pokud budu stále drtit klávesu Escape při zavírání oken vyskakujících při ručním sběru, tak se tu mějte, ukončím vztekání se nad trapárnami, co jsou ve hře, včetně nesmyslných žebříčků a losování při výběru...
  3. LivingPool

    Tragické nedostatky

    Pár připomínek ke hře, které mne silně odrazují a tzv. se.... pšššt 1. Aplikace - po vstupu do hry musím vždy vybrat dobu v CE a CB, abych si mohl vybírat armádu v boji, při přepnutí mezi světy, bez odhlašování, prostě pokaždé, tragédie ... Je snad těžké po přihlášení hráči nastavit jeho dobu...
  4. LivingPool

    Diskuze k verzi 1.271

    Za mne dobrý krok, na řazení v nasazené armě se dá zvyknout během chvilky. Co by neškodilo, je odsunout obrannou armu na konec, a také seskupit, proč mít 6 tuláků po každém jednom políčku?
  5. LivingPool

    Diskuze k aktualizaci 1.260

    Spíš bouřka v reichu,
  6. LivingPool

    Diskuze k aktualizaci 1.260

    Ale že to dělá rovnou i apka je zvláštní
  7. LivingPool

    Přepočet CvC 2x za den

    Byl to příklad, možná by ses i divil, kolik lidí je ráno aktivních.
  8. LivingPool

    Přepočet CvC 2x za den

    Zdravím, ne všichni hráči jsou online večer a přepočet se dělá pouze 1x za den ve 20 hodin. Spousta hráčů se nemá šanci hry zúčastnit, když se to večer odehraje a vše je pak zablokované až do dalšího večera. Přes den tedy tato možná aktivita ve hře vázne a je pro mnohé k ničemu. Co kdyby byl...
  9. LivingPool

    Výroční diskuze k 11 let Forge

    Zajímavé, jsem zvědav, jak rychle člověk pochopí systém, pokud nebude někde video z bety ‍♂️
  10. LivingPool

    ⚔ Správa jednotek při bitvách ⚔

    Ahojte vespolek, nevím, zda již tento nápad někdo nepsal, ale celkem by se při výběru armády hodily dva následující doplňky: 1. přidat tlačítko (ikonku) pro odebrání všech jednotek při výběru armády (zbytečně po jednom odebíráme oslabené nebo se mění složení jednotek) 2. přidat vlastnost...
Nahoru